Kurczak do wina

Dostępność: W magazynie

39,00 zł
LUB

Kurczak do wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Możesz podać kurczaka w winie a do niego zaserwować wino z kurczakiem. Taka zatyczka od razu podniesie zabawę przy Twoim stole na wyższy poziom.

Opis produktu

Coq au Vin czyli kurczak w winie. To doskonałe danie kuchni francuskiej doczekało się swojej przekornej, gadżetowej wersji. I zamiast gotować, dusić, piec, mieszać i pilnować wykwintnego posiłku możesz po prostu otworzyć butelkę wina i zaprzyjaźnić trunek z naszym kurczakiem. I chociaż zwierz ma niewinny wygląd i gabarytem bije go nawet wróbel, nie obiecujemy że tak zaserwowana butelka będzie długo czekać na opróżnienie.


Kurczak do wina jest z silikonu więc nie wchłonie zapachów i smaków. Łatwo się myje, nie rozrabia na imprezie, a do tego będąc niewybrednym wetknie dziób w każdą butelkę którą mu podstawisz. Bez różnicy dla niego białe czy czerwone, o ile co jakiś czas pozwolisz mu zaczerpnąć tchu.


Ta wersja Coq au Vin nie wymaga ani pieczenia ani nawet posiadania sprawnego piekarnika. Składniki najważniejsze czyli nasz kurczak i wino są na wyciągnięcie Twojej ręki więc czas na małą kulinarną podróż. Kurczak ofiarnie przypilnuje bezcennej zawartości chociaż bardziej wygląda jak by sam uparcie chciał się do niej dobrać. Jak coś to najwyżej zwalisz na niego winę, na pewno to on wypił i się łobuz nie podzielił.


Coq au Vin to idealny gadżet nie tylko dla smakoszy, imprezowiczów czy miłośników kuchni francuskiej ale także wielbicieli niebanalnych gadżetów. A tak szczerze, jak można odmówić mu wina? Przecież to idealny duet!


Specyfikacja:
-Kurczak do wina – Coq au Vin wine stopper,
-zatyczka do wina w formie silikonowego kurczaka,
-kolor: zółto-czerwony,
-materiał: guma silikonowa,
-wymiary: 10,5 x 3 x 2,3 cm,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również