Kufel butelka

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 69,00 zł

Cena promocyjna: 59,00 zł

LUB

Kufel butelka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Lane w kuflu czy świeżo otwarte prosto z butelki? Od dziś nie musicie się zastanwiać co wybrać. Kufel butelka to idealny kompromis dla każdego piwosza!

Opis produktu

Wiadomo, że piwo z butelki smakuje najlepiej. Jest to prawda, z którą nikt nie powinien polemizować. Mamy dla Was jedną przykrą wiadomość - czasami po prostu nie wypada sączyć z popularnego gwinta.  Przy stole z rodziną, czy przy kolacji z dziewczyną zdecydowanie lepiej będzie się prezentował kufel lub pokal.


Żeby nie było nudno i smętnie w magiczny sposób połączyliśmy kufel z butelką i oto przed wami staje kufel, który zawiera w sobie butelkę (dokładnie pół butelki), albo butelka która została wpasowana w kufel. Jak zwał tak zwał, ale musicie przyznać, że design jest zaskakujący i pomysłowy.


Kufel nie tylko wygląda świetnie, ale także jest bardzo praktyczny. To co doceni każdy szanujący się piwosz to fakt, że dzięki podwójnym ściankom złocisty trunek pozostanie dłużej schłodzony a co za tym idzie smaczny.


Specyfikacja:
-pojemność: 300ml,
-materiał: szkło,
-wymiary: wysokość – 17 cm, średnica – 8cm,
-producent: Fred & Friends,
-Uwaga! Nie zmywać w zmywarce. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Myć miękką gąbką z użyciem łagodnych środków czystości.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Magnetyczny otwieracz na lodówkę

Magnetyczny otwieracz na lodówkę

69,00 zł
Pas piwny

Pas piwny

39,00 zł
Pogromca kapsli

Pogromca kapsli

29,00 zł
Dzwonek na piwo

Dzwonek na piwo

19,00 zł
Lodowy kufel

Lodowy kufel

39,00 zł