Kubek My Dog Walks Me

Dostępność: W magazynie

35,00 zł
LUB

Kubek My Dog Walks Me

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Jest jedna prawda o psach i najwyższy czas się z nią zmierzyć: gdyby nie one, nikt nie poszedłby na spacer! Kubek dla wielbicieli i właścicieli psów, którzy pozbyli się złudzeń. Tak, to Twój pies z tobą spaceruje, a nie Ty z nim!

Opis produktu

Pieskie życie w skrócie: pobudka, poranny spacer, śniadanie, zabawa, drzemka, pobudka, spacer, zabawa, drzemka, pobudka, spacer, zabawa, kolacja, tulanie i spać! Tak można żyć, oczywiście jeśli jesteś pieskiem. I nie oszukujmy się, spacer nie jest wcale wielką przyjemnością o 6 rano albo w deszczu, na mrozie lub kiedy tak bardzo chcesz obejrzeć film leżąc na kanapie. No… dla pieska spacer to obowiązek, w końcu z toalety korzystać mu niewygodnie. Ale za tym całym włóczeniem się po mieście, zachodzeniem na skwerek i ganianiem po lesie kryje się jedna psia prawda. To nie Ty wyprowadzasz pieska pod krzaczek! To psisko dba o Twoje zdrowie!


Serio, pomyśl tylko o benefitach płynących z posiadania psa. Hartujesz organizm – nawet przy mrozach trzeba swoje wydreptać, choćby i krótką rundę wokół domu. Masz codzienne kardio – bieganie za psem wiejącym z piłeczką w siną dal jednak podnosi ciśnienie. Dotleniasz się – spacer musi trochę potrwać, nie ważne czy idziesz szybko gdy pies tropi, czy powoli bo węszy. Masz regularny kontakt z naturą – nie ma nic lepszego niż ganianie po lesie lub parku, kiedy przestrzeń do zabawy wydaje się być nieograniczona.


Już chyba rozumiesz, że spacer nie jest tylko dla pieska? Doceń psie poświęcenie i spraw sobie kubek psiarza pozbawionego złudzeń. Już w chwilę po porannym spacerze chwyć za kubek My Dog Walks Me! A psu daj smaczka, w końcu się napracował dla Ciebie!


Ten kubek to wymarzony prezent dla każdego właściciela oraz miłośnika psów. Idealnie nadaje się na każdą okazję, nawet tę związaną z przejściem na psią stronę mocy, czyli przygarnięciem psiaka. Bo nie musisz mieć psa aby spacerować, ale musisz spacerować jak masz psa!


Specyfikacja:
-Kubek My Dog Walks Me (My Dog Walkes Me Mug),
-kubek stworzony z myślą o wszystkich właścicielach i wielbicielach psów,
-posiada napis My Dog Walks Me (Mój pies mnie wyprowadza),
-idealny dla osób prawo i leworęczny, posiada napis z obu stron,
-kolor: niebiesko-biały,
-materiał: ceramika,
-pojemność: ok. 400 ml,
-wymiary: 12 x 11,5 x 8,5 cm,
-producent: Boxer Gifts,
-Można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.
-Uwaga! Produkt nie zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Sprawdź także inne kubki.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Magnetyczne zakładki - Roztańczone Pieski

Magnetyczne zakładki - Roztańczone Pieski

19,00 zł
Kubek My Cat Tolerates Me

Kubek My Cat Tolerates Me

35,00 zł
Kubek Coffee Crew - Piesek

Kubek Coffee Crew - Piesek

Normalna cena: 64,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Kubek Srebrny Niedźwiedź

Kubek Srebrny Niedźwiedź

59,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Mops

Zaparzaczka do herbaty - Mops

39,00 zł