Kubek Miś/Panda

Dostępność: W magazynie

74,00 zł
LUB

Kubek Miś Panda

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Relaks z kubkiem czegoś pysznego – oto co misie lubią najbardziej!

Opis produktu

Oto kubek który jest mistrzem kamuflażu. Niby błogo rozleniwiony czarny miś z okrągłymi uszkami, ale napełnij go gorącym napojem, by ukazała się wesoło uśmiechnięta panda!


Na zimno mamy czarnego, uśmiechniętego misia. Stoi i czeka cierpliwie aż po niego sięgniesz. Nawet mu powieka nie drgnie, jakby zapadł w sen zimowy. Ale ten słodziak ma tajemnicę którą możesz odkryć w każdej chwili. Nastaw czajnik, przygotuj sobie poranną kawę, a gdy napełnisz nią kubek… miś zamieni się w wesołą, biało – czarną pandę. Wystarczy gorąca woda by magicznie kubek odmieniał swoje oblicze, ale bez obaw, zawsze będzie miał dla Ciebie powitalny, wesoły uśmiech na pyszczku.


Taki misiowy trik osiągnięto dzięki zastosowaniu specjalnej termoczułej farby, którą pokryto wysokiej jakości ceramikę. Zaś po schłodzeniu panda kryje się na powrót pod postacią niby niepozornego misia. Ale ten jego uśmiech… już my dobrze wiemy jaką tajemnicę skrywa!


Miś jak to miś… ma uszka. W tym wypadku może go za nie chwycić żeby przenieść bez obawy o poparzenie. Dołącz do wielbicieli misiowatych i zaproś go do domu!


Specyfikacja:
-kubek Miś/Panda,
-pod wpływem wysokiej temperatury kubek zmienia oblicze z czarnego misia na biało-czarną pandę,
-zmiana koloru dzięki zastosowaniu termoczułej farby,
-ma dwa okrągłe uszka – jak to miś,
-kolor: biało-czarny,
-materiał: ceramika,
-wymiary: 10 x 14 x 10 cm,
-pojemność: 420 ml,
-producent: Thumbs Up.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne fajne kubki.

Polecamy również