Kubek Geeka

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Kubek Geeka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Idealny prezent dla Geeka. Będzie dumnie reprezentować swojego właściciela bez względu na jego zainteresowania, pasje i hobby.

Opis produktu

Jaki jest Geek każdy widzi. Nie ucieknie od tego, nie zmieni swojej natury, nie odmieni oblicza nie ważne jak by się nie starał. Dlatego zamiast martwić się i uważać swoją najbardziej widoczną cechę za wadę – podkreśl ją. Wyeksponuj. Niech każdy wie jeszcze zanim zacznie z Tobą rozmowę, że nie jesteś noobem ani leszczem. Uwolnij geeka w sobie, chwyć kubek stworzony dla Ciebie, niemal jakby był skrojony na miarę! Wyraź to bez jednego słowa wypowiedzianego na głos. Geek, to brzmi dumnie. I w tym wypadku wygląda niesamowicie stylowo.


Oto jedyny odpowiedni kubek dla każdego geeka. Maniak planszówek, miłośnik elektroniki, wielbiciel serialów SF? Każdy geek, nie ważne jak bardzo oderwane od rzeczywistości ma zainteresowania pokocha ten kubek. On go zrozumie. Zaakceptuje jakim jest. Nie wda się w jałowe dyskusje o to który superbohater jest bardziej super, a który tylko gwiazdorzy. Obejrzy z nim całą serię Gwiezdnych Wojen w edycji reżyserskiej bez jednego słowa skargi. Będzie trwał u boku Geeka z dumą reprezentując swojego właściciela. Bo geek to nie tylko dziwne zainteresowania, nietypowe hobby czy wiedza o uniwersum fantazyjnych światów w małym palcu. To piękny, wielki umysł który potrzebuje jedynie odrobiny zrozumienia, akceptacji i kubka pełnego kawy gdy zaczyna się dziesiąty odcinek z maratonu który trwa dwa dni bez przerwy. I to jest ten jedyny słuszny, właściwy kubek który będzie pasował do Geeka. On go dopełni, a geek go napełni. I będą razem na dobre i na złe… ekranizacje książek i komiksów.


Ten kubek to niezaprzeczalnie idealny prezent dla każdego geeka. Nie wiesz który zeszyt komiksu już ma? Woli Grę o Tron czy Avengersów? A może własnoręcznie szyje replikę stroju Jedi? Ten kubek ucieszy każdego geeka bez względu na to, na czego punkcie ma bzika!


Specyfikacja:
-Kubek Geeka (Geek Mug),
-kubek z napisem Geek,
-uszko/uchwyt w kształcie litery G,
-kubek posiada biały napis,
-kolor: czarny,
-wymiary: 9,7 x 12 x 8,2 cm,
-pojemność: ok. 320 ml,
-producent; Thumbs Up.
-Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.
-Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne fajne kubki.

Polecamy również