Kubek Coffee Crew - Piesek

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

Normalna cena: 64,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Kubek Coffee Crew - Piesek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Najbardziej miejskie zwierzę od teraz może Ci towarzyszyć wszędzie. Mops i kawa w dłoń, pędzimy podbijać wielkomiejski świat!

Opis produktu

Mopsy to chyba najbardziej wielkomiejskie psiaki. W każdym dużym mieście, w każdej metropolii pędzą na swoich krótkich łapkach podbijać świat. Ilość mopsów na 1 kilometr kwadratowy wyznacza poziom nadążania za trendami wszystkich aglomeracji. Od teraz też możesz mieć swojego mopsa. I to takiego z którym wszędzie pójdziesz: do szkoły, pracy, na zakupy, nawet do opery!  


Trendy trendami, ale co tu dużo mówić: on jest po prostu słodki. Ten mops wiele widział i chyba wszędzie umie się wkręcić o czym świadczy uniwersalna plakietka VIP zwisająca mu na szyi. I do tego on nie tylko jest w modzie, on jest modny! Kraciasta koszula w jedynym słusznym kolorze podkreśla jego muskularną sylwetkę. Tak, elegancki pies zapina się na ostatni guzik, żadne rozchełstanie nie może wejść w grę jeśli chcesz uchodzić za profesjonalistę. Kujonki na nosie żeby podkreślić intelektualizm psiego pyska. W końcu głupich głuptasów za kulisy nie wpuszczają. I ten wystawiony język… no przecież, że nie można ciągle brać wszystkiego na poważnie!


Nasz kubek typu travel mug poza absolutnie genialnym wyglądem ma też inne zalety. Dobrze leży w dłoni, czyli jest poręczny. Nie nagrzewa się, a to dzięki specjalnemu systemowi podwójnych ścianek. Zaprojektowano go w taki sposób aby wolna przestrzeń między ściankami izolowała je od temperatury, dzięki czemu jest termiczny. Jaki jest efekt? Nawet napełniony gorącym płynem kubek z zewnątrz będzie jedynie ciepły, a płyn dłużej utrzyma swoją temperaturę. Dzięki temu nie musisz do jego trzymania używać żadnych nakładek i zakrywać psiej mordki! A na koniec: zamknięcie. Silikonowe wieczko umożliwia popijanie z kubka w każdych warunkach, łatwe go otwieranie i… dodaje zwierzowi słodkie uszka.


Wielkomiejski piesek czeka na Twoją kawę! Tak, to idealny pomysł na prezent dla każdego pracusia, który wytycza szlak między kawiarniami.


Specyfikacja:
-Kubek Coffee Crew – Piesek (Coffee Crew Dog),
-kubek typu travel mug,
-termiczny kubek z wizerunkiem psa a dokładnie: mopsa,
-kolor: biały z barwnym nadrukiem oraz czerwonym zamknięciem,
-materiał: porcelana, silikon,
-pojemność: ok. 320 ml,
-wymiary (bez wieczka): 13,3 x 9,2 x 9,2 cm,
-wymiary (z wieczkiem): 15,8 x 9,5 x 9,5 cm,
-producent: Mustard.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!
-Uwaga! Nie zmywać w zmywarce! Nie używać w kuchence mikrofalowej.


Sprawdź także inne fajne kubki.

Polecamy również