Książkowa lampka

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

39,00 zł

Lampka do książki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Sprytna i poręczna lampka nocna umożliwi czytanie, bez zakłócania snu postronnych. Czytaj ile chcesz i kiedy chcesz, nawet do rana, umożliwiając innym spokojny sen. 

Opis produktu

Ile razy zdarzyło się Wam czytać do późna? Czasami wciągająca książka nie pozwalała nawet na chwilę oderwać się od ciekawej fabuły, kiedy indziej nauka zmusza do zakuwania do rana, albo bezsenność wymogła przeglądanie czegokolwiek byle się zmęczyć. Zdarza się każdemu i przyznajemy szczerze, czasem fajnie posiedzieć z książką do świtu, a czasem jest to obowiązek.


Książkowa lampka


Czytanie to doskonała rozrywka: wzbogaca słownictwo, pobudza wyobraźnię i co ważne – można to robić niemal wszędzie bez względu na pogodę, porę roku, czy zasobność portfela. Ale co jeśli w dzień nie mamy na nie czasu, a wieczorem możemy komuś przeszkadzać w odpoczynku? Jedni dzielą z kimś pokój (jak rodzeństwo, lub studenci w akademiku), inni sypialnię i trudno w takich przypadkach pogodzić przyjemne hobby z uprzejmością.


Czy w takim razie mamy wciąż gasić światło i iść spać mimo, że aż skręca nas z tęsknoty za rzędami literek. Otóż nie, czas się postawić moi drodzy i znaleźć wyjście z tej jakże patowej sytuacji. Zamiast kupować bliskim i współlokatorom opaski na oczy (żeby im udowodnić że mogą spać przy świetle), wystarczy przebiegle kupić sobie Książkową lampkę.


Mała, poręczna lampka idealnie nadaje się do czytania w nocy. Praktyczny uchwyt pozwala na zamocowanie jej na kartkach książki, niczym zakładkę, a dioda LED daje dokładnie tyle światła ile potrzeba do swobodnego czytania tekstu. Statyw nakierowany (jak na obrazku) bezpośrednio na tekst zapobiega świeceniu lampki w jakiekolwiek inne miejsce, uniemożliwiając rażenie światłem zarówno osoby czytającej jak i osób postronnych. Z tą lampką nawet nikt nie zauważy, że czytacie.


Specyfikacja:
-wymiary produktu: 13cm x 2cm
-wymagane baterie: 3 x 1.5 V (AG13/LR44), dołączone do zestawu
-wygodny uchwyt umożliwiający mocowanie do kart książki
-dioda LED wydzielająca jasne, skupione światło
-uruchamianie jednym przyciskiem

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zakładki do książek – Help Me

Zakładki do książek – Help Me

12,00 zł
Awaryjna ładowarka

Awaryjna ładowarka

34,00 zł
Kobiece markery

Kobiece markery

39,00 zł
iPoduszka

iPoduszka

54,00 zł
Śmiertelnie zmęczony - poszewki na poduszki

Śmiertelnie zmęczony - poszewki na poduszki

Normalna cena: 74,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł