Krwawy ręcznik

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 69,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

LUB

Krwawy ręcznik

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Gadżet rodem z filmów grozy. Zmyj krew z rąk, wytrzyj je w śnieżno biały ręcznik i zatrzyj wszystkie ślady. Ale czy na pewno?

Opis produktu

Krwawe gadżety mają u nas specjalne miejsce. Klimat grozy doprowadzają do perfekcji, więc nie mogło zabraknąć najważniejszego detalu który zawsze pojawia się zaraz po scenie zbrodni.


Ręcznik. Niby nic, zwykły biały ręcznik jakich wiele. Przy każdej umywalce, w każdym domu jest ręcznik w który wycierasz ręce po umyciu. Tak samo jak morderca…


Scena jak setki innych, zabójca wpada do łazienki i nieważne czy zatłukł z premedytacja pół miasteczka czy przypadkiem zadał siedem ciosów w plecy szwagrowi. Powód nie jest istotny, on musi zmyć krew z rąk, a te jak zwykle ubabrane są w czerwonej brei aż po łokcie. I klasycznie jest tam ręcznik, na którym nieważne ile by szorować ręce zawsze pozostaną krwawe ślady – dowód zbrodni. Istna psychoza.


Krwawy ręcznik to gadżet idealny dla wszystkich wielbicieli krwawej jatki. Thriller, film sensacyjny czy horror – zawsze gdzieś leje się krew, zawsze jest winny i przede wszystkim: zawsze jest zakrwawiony ręcznik w łazience. Ale ty nie zacieraj za sobą śladów! Powieś go tuż przy umywalce z pełną premedytacją. W końcu nikt niczego nie może Ci udowodnić.


Polecamy jako gadżet na halloween, który nada mroczny nastrój nawet najspokojniejszej łazience. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla wszystkich wielbicieli klimatu grozy.


Specyfikacja:
-ręcznik ozdobiony krwawymi śladami,
-kolor: biały z czerwonym nadrukiem,
-materiał: bawełna,
-wymiary: 2.5 x 17.5 x 28 cm,
-producent: Spinninghat.

Polecamy również