Korkowa Mapa Świata

119,00 zł
LUB

Korkowa Mapa Świata

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Zwiedzaj, podróżuj, zachowuj chwile na fotografii. A po powrocie przypnij zdjęcia do tablicy w kształcie mapy świata. Idealny gadżet dla podróżnika.

Opis produktu

Nie ważne co mówią inni, świat stoi przed Tobą otworem. Każdy nowy dzień kryje w sobie przygodę, a każdy krok może pokierować Cię w nieznane. Możesz planować dalekie podróże palcem po mapie albo iść przykładem innych, sprzedać lodówkę, złapać stopa i ruszyć w podróż swojego życia. A jeśli niejedne buty masz zdarte od zwiedzania odległych zakątków to wiesz już o co chodzi. Podróże kształcą, rozwijają i… uzależniają. Takiego bzika to my rozumiemy! I mamy dla Ciebie gadżet który będzie dzielnie wspierał Twoją pasję.Korkowa Mapa Świata – coś dla każdego miłośnika podróży. Możesz zawiesić ją w domu na ścianie i starannie zapełniać pamiątkami takimi jak zdjęcia, breloczki, bileciki czy też przypinki. Lub planować za jej pomocą wymarzone podróże. Tak czy inaczej będzie stanowić oryginalną ozdobę domu oraz wspaniale reprezentować Twoją pasję. Co fajne jeśli wydrukujesz zdjęcia w małym formacie (np. polaroidu), stworzysz własną fotomapę świata. Zaś od pinezki do pinezki poprowadź kolorową włóczkę a zaznaczysz trasę Swojej podróży. Co tu dużo mówić, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia, a tę łatwo poruszyć mając cały Świat przed sobą.


Polecamy ten gadżet jako pomysł na prezent dla wszystkich miłośników podróży.  Będzie stanowić pomysłowy i malowniczy dowód waszej pasji oraz motywować do kolejnych wyjazdów.


Specyfikacja:
-korkowa mapa świata,
-zestaw zawiera: 16 elementów (wyspy i kontynenty) oraz 16 pinezek,
-elementy mapy na lewej stronie (biała) pokryte są taśmą samoprzylepną umożliwiającą mocowanie na ścianie,
-kolor mapy: brązowy,
-wymiary po ułożeniu ok. 100 x 45.8cm,
-materiał: korek.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Karta przeżycia

Karta przeżycia

Normalna cena: 19,00 zł

Cena promocyjna: 14,00 zł

Mapka zdrapka – Europa

Mapka zdrapka – Europa

89,00 zł
Termos obiektyw

Termos obiektyw

119,00 zł
Mapka zdrapka – Świat

Mapka zdrapka – Świat

89,00 zł
Ręcznik Reserved

Ręcznik Reserved

69,00 zł