Key Ninja

Dostępność: W magazynie

69,00 zł
LUB

Key Ninja

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Ninja ma wszystko pod kontrolą, nic go nie zaskoczy i jest przygotowany na każdą sytuację. Bądź jak Ninja z przełomowym organizerem na klucze Key Ninja!

Opis produktu

Mówi się, że Twój dom Twoją twierdzą. No to teraz masz do tej twierdzy ochroniarza, który zupełnie jak prawdziwy Ninja wykaże się sprytem, zorganizowaniem i klasą. Zaprowadzi dyscyplinę tam gdzie zawsze najbardziej jej brakowało. Pomoże w kryzysowej sytuacji i zaskoczy totalnie dzięki nowoczesnym funkcjom. Zupełnie jak prawdziwy Ninja który na pierwszy rzut oka przecież nie wygląda wcale groźnie.


Key Ninja to oryginalny organizer do kluczy dzięki któremu nie tylko zaprowadzisz w nich porządek. Jego specjalny kształt sprawi, że bez trudu odnajdziesz go w torbie, już samym zmysłem dotyku. A przy otwieraniu drzwi pomogą Ci dwie lampki LED umieszczone na obu końcach urządzenia. Możesz poświecić na zamek w drzwiach albo wewnątrz plecaka lub torby gdy czegoś szukasz. Dzięki temu gadżetowi Twoje klucze będą: zdyscyplinowane, doskonale zorganizowane i sprytnie spakowane na kilku centymetrach do wielkości… scyzoryka. Koniec z poszukiwaniami w ostatniej, najgłębszej kieszonce. Zostawianiem klucza w innych spodniach. Dosyć nieskoordynowanego celowania w zamek na ciemnej klatce. Bądź jak Ninja: wykaż się sprytem i stylem!


Jeśli jednak myślisz że na tych funkcjonalnościach można poprzestać to mamy dla Ciebie małą niespodziankę. Key Ninja to także otwieracz do butelek. Jeden z jego boków ma specjalnie wyprofilowaną wnękę dzięki której zawalczysz z nagłym atakiem pragnienia w ciągu paru sekund. A co jeszcze? Na deser masz dodatkowe miejsce do zawieszenia większych kluczy np. do samochodu. Umożliwi Ci to specjalny otwór na mini karabińczyk w kształcie litery S.


Oto idealny organizer do kluczy dla Ciebie i twoich bliskich. Pasuje do większości rodzajów domowych kluczy wyposażonych w otwór u szczytu. Doskonale nadaje się na pomysłowy prezent zarówno dla bałaganiarza jak i miłośnika wzorowego porządku. Ale przede wszystkim, każdy wielbiciel sprytnych gadżetów będzie nim zachwycony.


Specyfikacja:
-Key Ninja – organizer do kluczy (Key Ninja Modern Key Organizer),
-pomysłowy gadżet na klucze,
-umożliwia jednoczesne spięcie wielu kluczy i spakowanie ich do wielkości scyzoryka,
-posiada dwie diody LED na obu końcach aktywowane odrębnymi przyciskami,
-posiada wbudowany otwieracz do butelek,
-posiada dodatkowe miejsce na przypięcie większych kluczy na karabińczyk w kształcie litery S,
-kolor: czarny,
-wymiary: 8 x 1,8 x 1,7 cm,
-materiał: stal, tworzywo sztuczne,
-producent: Vante.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci!

Polecamy również