Katana do książek

Dostępność: W magazynie

109,00 zł
LUB

Katana do książek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Gadżet, którym nie pogardziliby nawet najwięksi japońscy mistrzowie miecza. Idealny zarówno dla moli książkowych jak i wielbicieli sztuk walki.

Opis produktu

W dzisiejszych czasach wiszące na ścianie szable nikogo nie interesują, a stojący dumnie na kominku miecz samurajski to po prostu nuda. Dlatego czas na coś nowego. Coś co wprawi w osłupienie każdego Twojego gościa.


Katana na książki sprawia wrażenie jakby ktoś z premedytacją przebił książki na wylot mieczem samurajskim. Z jednej strony mamy rękojeść z drugiej końcówkę ostrza. Czyżby polecana lektura zasługiwała jedynie na pocięcie, że wbijasz w nią swój miecz? I nawet z bliska mało kto pozna, że Ty do książek nic nie masz. Wręcz przeciwnie, cenisz dobrą literaturę tak bardzo, że eksponujesz ulubione pozycje na półce. I to w jaki sposób!


Zastanawiasz się pewnie jak to działa i czy na pewno nie zaszkodzi Twojemu zbiorowi, więc czas na małe wyjaśnienie. Katana to tak naprawdę pomysłowa podpórka do książek. Składa się z czterech elementów: dwóch metalowych podpórek właściwych które chowasz pod okładkami skrajnie umieszczonych książek oraz imitacji dwóch elementów samurajskiego miecza – rękojeści i ostrza. Umieszczono w nich magnesy dzięki czemu po przystawieniu do skrajnej książki dają wrażenie przebijania Twojego księgozbioru.


Katanę polecamy jako prezent dla wszystkich fanów ciekawostek związanych z Japonią jak również moli książkowych. Świetna i co najważniejsze praktyczna dekoracja dla wszystkich miłośników kraju kwitnącej wiśni, sztuk walki oraz oczywiście dobrej książki.


Specyfikacja:
-Katana do książek (Katana bookends)
-komplet zawiera: 2 metalowe podpórki, 1 imitację rękojeści miecza i 1 imitację ostrza,
-wymiary podpórek: 16,5 x 13 x 10 cm,
-wymiary elementów miecza: ok. 15 x 5 x 5 cm,
-materiał: metal, plastik, magnes,
-kolor: czarno – srebrny,
-producent: Mustard.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zakładki do książek – Help Me

Zakładki do książek – Help Me

12,00 zł
Wieszak ninja

Wieszak ninja

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Karteczki memo - origami

Karteczki memo - origami

9,00 zł
Książkowa lampka

Książkowa lampka

39,00 zł
Kubek ninja

Kubek ninja

69,00 zł