Karta Wallet Ninja

29,00 zł
LUB

Karta Wallet Ninja

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Pomysłowy multitool z którym poradzisz sobie w każdej sytuacji! Bądź niezwyciężony, sprytny i na wszystko przygotowany zupełnie jak Ninja!

Opis produktu

Karta Ninja to nie tylko otwieracz do butelek, śrubokręt i miarka w jednym. To wielofunkcyjne narzędzie które pomoże Ci w najmniej spodziewanych sytuacjach!


Karta Wallet Ninja to 18 różnych narzędzi sprowadzonych do małego kawałka metalu. Jest zrobiona z 4 warstw metalu pokrytego specjalną powłoką co zapewnia jej niezwykłą trwałość. Nie wygina się, nie rdzewieje, ani nie pęka nawet w ekstremalnych sytuacjach. Ma zaledwie 1,5 mm grubości, a przy tym wielkość karty kredytowej, więc z łatwością zmieścisz ja w portfelu. Kto nie chciałby mieć osobistej Ninjy zawsze pod ręką?!


18 narzędzi pomoże Ci wybrnąć z każdej sytuacji w wielkim stylu. Masz do dyspozycji: otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, obieraczkę, miarkę w calach, 4 śrubokręty, 6 kluczy do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym, nożyk do kopert, nóż do otwierania pudełek i… podstawkę do telefonu. Niezbędny gadżet w domu, pracy czy podróży. A najlepiej zawsze po prostu miej ją przy sobie bo przecież nigdy nie wiesz kiedy może się przydać.


Gadżet polecamy każdemu!  Włóż kartę Ninja do portfela i nie rozstawaj się z nią choćby na chwilę, a z każdej sytuacji znajdziesz wyjście!


Specyfikacja:
-Karta Wallet Ninja (Wallet Ninja),
-multitool przydatny w każdej sytuacji,
-gadżet posiada 18 przydatnych narzędzi,
-narzędzia wchodzące w skład Karty Ninja: otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, obieraczkę, miarkę w calach, 4 śrubokręty, 6 kluczy do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym, nożyk do kopert, nóż do otwierania pudełek, podstawka do telefonu.
-kolor: czarny z białymi objaśnieniami,
-materiał: czterokrotna warstwa stali składana w bardzo wysokich temperaturach co zapewnia jej wysoką odporność,
-gadżet jest odporny na rdzewienie, pęknięcia oraz wyginanie,
-wymiary: 8,5 x 5,5 x 0,15 cm,
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Wieszak ninja

Wieszak ninja

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Clippa – sprytna spinka

Clippa – sprytna spinka

34,00 zł
Karta przeżycia

Karta przeżycia

Normalna cena: 19,00 zł

Cena promocyjna: 14,00 zł

Das Horn - Róg Wikinga

Das Horn - Róg Wikinga

139,00 zł
Kubek ninja

Kubek ninja

69,00 zł