Imprezowy dart

59,00 zł
LUB

Imprezowy dart - rzutki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Miks idealny czyli połączenie rzutków z konkurencją picia. Potrzeba Ci tylko paczki chętnych przyjaciół, ulubionych trunków i wprawy w synchronizacji oko-ręka.

Opis produktu

Dart, czy też popularne „rzutki” na dobre zadomowiły się w wielu barach i domach. Zwycięstwo jest dla wielu graczy kwestią honoru, a dla zawodowców – niemałych pieniędzy i dużego prestiżu. Z ich powodu nie raz ważyły się losy wielu znajomości. Imprezowy Dart to Ghandi świata rzutek, który wprowadza pokój i świetną zabawę gdziekolwiek się pojawi. Czym różni się od zwykłego darta?


Różnica jest dostrzegalna na pierwszy rzut oka. Na tarczy, zamiast punktów, wypisane są zadania do wykonania. Pod tarczą umieszczone są kieliszki. Każde trafienie powiązane jest z szotem i masz naprawdę niewielkie szanse, aby uniknąć kolejki. Czeka na Ciebie cały kieliszek lub jego połowa i tylko od Twojego wprawnego oka zależy jak długo utrzymasz się w grze. Celność pogarszająca się z każdą rundą niczego nie ułatwia...


Imprezowy Dart przełamuje pierwsze lody pomiędzy nieznajomymi na imprezie. Skutecznie integruje i rozkręca zabawę więc z dumą zaliczamy go do czołówki kategorii prezent dla imprezowicza.


Tarcza i rzutki są magnetyczne (zapewne ze względów bezpieczeństwa ;)), więc nie musisz się martwić czy imprezę opuści tyle osób, ile na nią przyjdzie. Czy uda im się zrobić to o własnych siłach to już inna historia.


Specyfikacja:
-Imprezowy dart,
-zestaw skład się z: 1 tarczy z zamocowanym stojakiem, 4 rzutków i 4 kieliszków,
-na tarczy znajdują się zadania do wykonania,
-kolor: czarno-czerwono-biały,
-wymiary: 34,5 x 25 x 7 cm. 

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Imprezowa ruletka

Imprezowa ruletka

49,00 zł
Medal piwosza

Medal piwosza

22,00 zł
Imprezowa wieża

Imprezowa wieża

39,00 zł
Gigantyczna piersiówka

Gigantyczna piersiówka

79,00 zł
Formy lodowe - bomby

Formy lodowe - bomby

Normalna cena: 34,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł