Homer - podstawka na jajko

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

49,00 zł

Homer - podstawka na jajko

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Wreszcie kompan do śniadania, który z jedzenia uczynił prawdziwą pasję. Homer nigdy nie odmówiłby posiłku. Bądź jak Homer, jedz śniadanie!

Opis produktu

Wszyscy fani kreskówek mogą teraz zasiąść do śniadania z niekwestionowaną gwiazdą. On kocha jeść, a jedyne co w tym temacie wzbudza jego podejrzliwość to sałatka. Dlatego bądź jak Homer i zacznij dzień od solidnej dawki energii – czas na jajka a’la Simpson!


Podstawka do jajek w formie popiersia Homera Simpsona to doskonały sposób by przekonać kogoś do śniadania. Dzięki niej każdy dzień możesz zacząć dosłownie z jajem i poprawić grzanką z najsłynniejszymi cytatami Homera.


Głowa naszego bohatera to pomysłowa podstawka do jajek – wystarczy zdjąć górną cześć i umieścić w środku jajko na miękko. Zaś specjalna forma do grzanek z jednej strony ma stemple z najlepszymi cytatami z kreskówki, a z drugiej wykrawaczkę do „dymków”. Odciśnij tekst na chlebie, zrób grzankę i wytnij żeby mieć cytat idealny na jeden gryz. Całe przygotowanie śniadania z Homerem zajmie Ci zaledwie kilka minut, ale dzięki niemu naładujesz się pozytywną energią na cały dzień! Dlatego nie wahaj się tylko zasiądź do śniadania z Simpsonami!


Oto idealny pomysł na zabawne i zdrowe śniadania. Świetnie sprawdzi się nie tylko u dzieci bo Homer to niedościgniony idol wielu facetów. A skoro taka gwiazda zaprasza do stołu, wprost nie można odmówić! Idealny pomysł na praktyczny prezent dla wszystkich fanów kreskówek.


Specyfikacja:
-Homer - podstawka na jajko,
-zestaw składa się popiersia Homera Simpsona (podstawki na jajko na miękko) oraz stempla z cytatami i wykrawaczki do dymków w jednym,
-kolor: żółto-biały,
-wymiary Homera: 11 x 5 x 7 cm,
-wymiary wykrawaczki: 10,5 x 12,3 cm,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-producent: Paladone,
-gadżet wyprodukowany na oficjalnej licencji,
-oryginalny gadżet z serii The Simpsons.
-Można myć w zmywarce. Uwaga! Nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia. Produkt przeznaczony do użytku przez dzieci powyżej 6-go roku życia.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Arthur – Podstawka na jajko

Arthur – Podstawka na jajko

39,00 zł
Viking - podstawka na jajko

Viking - podstawka na jajko

39,00 zł
YolkFrog - Żabka do jajek

YolkFrog - Żabka do jajek

39,00 zł
Superman - podstawka na jajko

Superman - podstawka na jajko

39,00 zł
Foremka do jajek - żabka

Foremka do jajek - żabka

39,00 zł