Głośnik wibracyjny Vibe

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

79,00 zł

Głośnik wibracyjny Vibe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Kieszonkowy gadżet który zamieni każdy otaczający Cię przedmiot w prawdziwy głośnik.

Opis produktu

Muzykę masz zawsze przy sobie, ale nie możesz dzielić się nią z przyjaciółmi? W końcu słuchawki są dla jednej osoby, a taszczyć wszędzie ze sobą Boomboxa jest cokolwiek nieporęcznie. Co innego mieć mały, ale wydajny głośnik wibracyjny, który zamienia każdą powierzchnię do której go przyłożymy w profesjonalny subwoofer. Wystarczy że podepniesz go np. pod swoją MP3. Działa z każdym urządzeniem wyposażonym w standardowe wejście słuchawkowe typu jack 3.5, czyli smartphonem, tabletem, MP3 czy komputerem.


Mobilny głośnik wibracyjny VIBE jest niewiele większy od zwykłej MP3-ki, dzięki czemu zmieścisz go zarówno w kieszeni jak i w plecaku czy torbie. Dzięki starannemu wykonaniu i nowoczesnemu designowi wygląda efektownie z każdym urządzeniem.


Tekturowe pudełko (np. po pizzy), kubek po kawie czy blat stołu przy którym właśnie siedzisz – każdy przedmiot wokół Ciebie nadaje się do słuchania muzyki w doskonałej jakości dźwięku. Jak? Wpraw je w rezonans. Wystarczy przyczepić górną część urządzenia odpowiadającą za przenoszenie wibracji do dowolnej powierzchni, zrobisz to dzięki specjalnej przyssawce klejącej tzw. łącznikowi.


Głośnik który możesz mieć zawsze przy sobie, by dzielić się z innymi ulubioną muzyką. W domu, szkole, pracy czy w plenerze. Wypróbuj go w każdej możliwej sytuacji, np. przyczepiając do kabiny prysznicowej.


Specyfikacja:
-głośnik wibracyjny VIBE,
-w zestawie znajdują się: głośnik, kabel zasilający USB, instrukcja obsługi w języku angielskim,
-wysokość: 9 cm, średnica: 3,5cm
-moc: 1W
-pasmo dźwięku max: 300Hz ~10000Hz,
-zasilanie: 2 baterie AAA (niedołączone do zestawu) lub złącze USB (należy wówczas wyjąć baterie),
-oporność: 4 Ω +/- 15%,
-stosunek sygnału do szumu:78 +/- 3 dB,
-Uwaga! Przy zasilaniu poprzez złącze USB należy wyjąć baterie (AAA) z urządzenia!


Instrukcja obsługi -  Vibe

Polecamy również