Globus Polski z serialu Ucho Prezesa

(Oceń ten produkt jako pierwszy)

179,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom mnie, kiedy będzie dostępny

Dobra zmiana w kartografii! Globus polskocentryczny, z Polską od bieguna do bieguna – czyli tak jak powinno być. A dla znawców polityki zagranicznej dodatkowo San Escobar w ilości sztuk 2 do samodzielnego umiejscowienia.

Opis
Szczegóły
Dostawa

Myślmy globalnie! Polska od morza do morza to nie jest szczyt marzeń Prezesa. Polska wielka, ogromna, zajmująca niemal cały glob od jednego bieguna do drugiego, oto jest wielkość jaka nas interesuje! To jest ta skala odpowiednia dla potencjału naszego kraju.

Tak, to jest Ten Globus Polski, Tego Prezesa na którego Ucho szepczą Ci zaufani doradcy. Jedyny i niepowtarzalny, wykonany we współpracy z producentami serialu internetowego Ucho Prezesa w bardzo ograniczonym nakładzie. Jest to dosłownie towar reglamentowany!

Globus z Ucho Prezesa

Od dziś Żoliborz jest wielkości województwa zachodniopomorskiego, Łódź leży tuż pod równikiem, a Sopot będzie miał niebywałą szansę zostać centrum badań nad lodowcem. Trochę będzie wiało w Trójmieście, ale taki mamy klimat, nie wszystko da się załatwić nowym rozporządzeniem. Za to wreszcie jedyne, co będzie nas otaczać to może możliwości, a dokładnie: ocean szans i możliwości. A dla znawców polityki zagranicznej nie raz, a dwa razy, nasz przyjaciel, sojusznik i partner: San Escobar! Do samodzielnego nalepienia na Globusie, gdzie komu pasuje. Można ograniczyć się tradycyjnie na jednym, można mieć gest i nakleić oba!

Oto oryginalny globus polskocentryczny który ziścił globalizacyjne marzenia Prezesa. Jaka tam Polska od morza do morza jak za Jagiellonów! Trzeba mieć wizję wielkiej Polski i taką ją widzieć przed sobą, a nie zadowalać się kropką na mapie.

Oto idealny gadżet dla wszystkich fanów serialu Ucho Prezesa i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Idealnie sprawdzi się jako zabawny prezent oraz absolutnie niebanalna dekoracja. A najlepsze jest to, że Globus Polski to też lampka, po włączeniu go Polska wręcz promieniuje blaskiem swej wielkości!

Specyfikacja: -Globus Polski z serialu Ucho Prezesa,
-globus przedstawia Polskę od bieguna do bieguna, zajmującą obie półkule ziemi,
-w zestawie dwie naklejki przedstawiające mityczny raj San Escobar do samodzielnego naklejenia w dowolnym miejscu globusa (byle nie na Polsce rzecz jasna!),
-globus jest jednocześnie lampką, po włączeniu świeci miłym dla oka światłem,
-rodzaj podświetlenia: standardowa żarówka,
-wielkość globusa: 32 cm średnicy,
-materiał globusa: wysokiej jakości papier laminowany,
-drewniana stopka podtrzymuje globus,
-produkt wykonano we współpracy z producentami serialu Ucho Prezesa.

Koszty i terminy dostawy

arrow-icon
clock-icon

Możliwość zwrotu

Każdy produkt możesz zwrócić w ciągu 14 dni
original-icon

Nowe i oryginalne produkty

Każdy produkt w ofercie sklepu 4GIFT jest fabrycznie nowy i pochodzi od oryginalnego producenta, co gwarantuje jakość i pewność zakupu.
ssl-icon

Bezpieczne zamówienie

Twoje połączenie jest szyfrowane bezpiecznym certyfikatem SSL, a dane wykorzystujemy tylko do realizacji zamówienia.
live-icon

Zobacz na żywo

Wszystkie dostępne produkty możesz zobaczyć na żywo w naszym warszawskim showroomie

question-icon

Masz pytania?

phone-icon

Zadzwoń: +48 (22) 354 68 46

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00

Podoba Ci się ten produkt

podziel się nim ze swoimi bliskimi!

Znasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię

Napisz własną recenzję

1. Twoja ocena produktu

2. Twoja recenzja

3. Twój podpis

179,00 zł