Gigantyczny Kubek Geniusza

Dostępność: W magazynie

59,00 zł
LUB

Gigantyczny Kubek Geniusza

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Kubek dla wszystkich wielbicieli nauk ścisłych i solidnej porcji kawy. 900 mililitrów ulubionego napoju doda energii akurat na powtórkę z tabliczki mnożenia.

Opis produktu

Tangens, cotangens, logarytm i silnia – dla większości z nas te słowa nie mają większego znaczenia i równie dobrze mogłyby być składnikiem nowego batonika proteinowego, lub nazwami kolejnych niezbędnych do życia aplikacji na telefon. Ale są tacy, którzy na słowo pierwiastek dostają rumieńców. Kiedy prosisz aby policzyli x uśmiechają się radośnie, a całki dają im kopa lepszego niż podwójne espresso. Jednak nawet geniusz musi pamiętać nie tylko tabliczkę mnożenia, ale przede wszystkim o dbaniu o cielesną powłokę. Dlatego mamy kubek który każdy mądrala z radością już z samego rana chwyci w dłonie!


Kubek Geniusza w wersji dla gigantów główkowania. Jest elegancki, sprytny i co ważne zmieści dużą kawę akurat na sesję z powtórką z logarytmów. Na kawę herbatę, lemoniadę – nawet na wodę kokosową z lodem jest w sam raz. A najbardziej, na duże pragnienie bo wiadomo, że wielkie umysły potrzebują też pić… zupełnie jak zwykli ludzie. Oto kubek o pojemności 900 mililitrów, ozdobiony zagadkami dla każdego miłośnika nauk ścisłych!


Jeśli Twój mądrala zasypia powtarzając logarytmy, dodaje dla relaksu pierwiastki i widząc wykrzyknik myśli silnia, ten kubek jest dla Niego. Jeśli wypija w biegu małą filiżankę herbaty i zamiast rozkoszować się smakiem oblicza odruchowo pojemność naczynia, ten kubek jest dla Niego. A jeśli na dodatek na słowo geniusz wypina dumnie pierś… to tym bardziej zasługuje na ten kubek. Doceń mądralę i nie pozwól by choćby przez jeszcze jeden dzień pił ze szklanki dla zwykłych śmiertelników. Gigantyczny Kubek Geniusza – tego potrzeba Twojemu błyskotliwemu mądrali!


Specyfikacja:
-Gigantyczny Kubek Geniusza (Giant Genius Mug),
-kubek ozdobiony działaniami matematycznymi do rozwiązania,
-posiada uszko do trzymania,
-kolor: czarny z białym nadrukiem,
-pojemność: 900 ml,
-materiał: ceramika,
-wymiary: 12,5 cm x 15 cm x 11 cm,
-producent: Froster .
-Można myć w zmywarce. Produkt posiada atest Sanepidu.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci.


Sprawdź także inne fajne kubki.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Gigantyczny Kubek Granat

Gigantyczny Kubek Granat

44,00 zł
Rockstirs - łyżeczka gitarzysty

Rockstirs - łyżeczka gitarzysty

Normalna cena: 29,00 zł

Cena promocyjna: 9,00 zł

Zegar matematyczny

Zegar matematyczny

49,00 zł
Magnetyczny Geniusz

Magnetyczny Geniusz

39,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Teatanic

Zaparzaczka do herbaty - Teatanic

39,00 zł