4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Wycieraczka to nie dywanik, wycieraczka to symbol!

Powszechne twierdzenie jakoby wycieraczka nie miała żadnego znaczenia jest na wskroś mylne i kompletnie pozbawione racji! Przecież ona jako pierwsza wita Twoich gości. Wskazuje drogę. Pokazuje kto tu mieszka! Nie może być byle jaka, pierwsza lepsza! Dlatego do wyboru wycieraczki podejdź z należytym zastanowieniem i na spokojnie przejrzyj je wszystkie. Od lewej do prawej i od prawej do lewej. Jedne są jasne, inne ciemne. Mają regularny kształt prostokąta lub fantazyjny i nieregularny. Jednak wszystkie czekają na swój nowy dom, by dumnie leżąc pod progiem witać gości swojego nowego właściciela! Pozostaje jedno pytanie: która będzie Twoja?

Kamerdyner nowoczesnego domu – wycieraczka

Możesz jako fan Gwiezdnych Wojen wybrać jeden z tematycznych modeli, ale i tu zastanów się najpierw po której jesteś stronie. Jasna, czy ciemna. Imperium z Vaderem na czele czy Rebelia i jej sojusznicy. Ale na science fiction świat się nie kończy i świat wycieraczek ma Ci jeszcze wiele do zaoferowania. Na przykład jako wielbiciel uniwersum Harry’ego Potter’a i młody adept magii możesz zdecydować się na jedną z tematycznych, magicznych wycieraczek. Może to nie jest od razu magiczny dywan, ale na początek zawsze coś! A jeśli nieobcy Ci świat Marvela lub DC Comics sięgnij po wycieraczkę z motywem jednego z kultowych superbohaterów. Księżniczki Disneya i wielbiciele kotów też znajdą wzór dla siebie! Jak widzisz, wybór jest trudny, a asortyment szeroki więc weź głęboki wdech, policz do 10 i wybierz tę jedyną, która ułoży się pod Twoim progiem!

Wycieraczki

Nasze wycieraczki idealne sprawdzą się jako prezenty nie tylko dla geeka! Wybierz swoje ulubione uniwersum i dobierz odpowiednią wycieraczkę, która każdej wchodzącej do Twojego mieszkania osobie powie "Tak, tutaj mieszka fan Harry'ego Pottera/Star Wars/Władcy Pierścieni" czy dowolnego ze światów!

19 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1