4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Wolisz pojemną szklankę, czy stawiasz na fantazyjny motyw?

Wybór należy do Ciebie! Jeśli mianujesz się fanem - postaw na na szklanki z licencjonowanym motywem od serii Dragon Ball, Star Wars, przez Batmana aż po Marvela, Disney i inne. Zawsze czeka na Ciebie genialny wzór, który będzie Ci towarzyszył każdego dnia! W kwestii pojemności możesz zaś wybierać z całkiem pokaźnej skali od 200 do 450 ml. W sam raz na duże pragnienie, imprezę, albo wieczorny napój, który umili Ci relaks!

Szkło na prezent? Oczywiście, że sprawdzi się nie tylko na domówkę!

W kwestii szklanki w roli upominku polecamy motywy zwierzęce dla dzieci, zaś fanowskie i do drinków dla nieco starszych odbiorców! W każdym przypadku to zawsze praktyczny i pomysłowy prezent, który na pewno nie będzie zbierał kurzu w szafce! Co więcej - może się okazać, że zostanie ulubionym naczyniem na każdy napój od ciepłego mleka aż po schłodzone napoje w sam raz na upalne popołudnia! Mamy tak pokaźny wybór, że bez trudu znajdziesz idealną szklankę dla siebie oraz bliskich! A co się łączy ze szklankami w doskonałą parę? Foremki do kostek lodu - nie wyobrażamy sobie lata bez tego duetu!

Szklanki

Idealna do drinków, napojów gazowanych, na kompot oraz orzeźwiającą wodę - szklanka!

Szklanki potrzebuje każdy! W końcu do herbaty czy kawy masz kubek albo filiżankę a kiedy przychodzi czas na wakacyjny kompot z sezonowych owoców, albo wodę z wesoło stukającymi o siebie kostkami lodu… sięgasz po szklankę! A teraz wyobraź sobie, że Twoja szklanka jest wyjątkowa! Może być zdobiona ulubionymi bohaterami, wyższa lub niższa, przezroczysta lub mieniąca się fantazyjnym motywem ale kiedy myślisz o łyku wody to właśnie ją masz przed oczami! To teraz pozostaje Ci już tylko jedno: wybrać z 4gift szklankę dla siebie!

25 produktów
Sortuj:
Filtry