4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Plakat-Zdrapka to świetny prezent dla każdego!

Dla niej, dla niego, dla siostry, brata, mamy, taty, dziecka i dla pary! Każdego wkręcą zdrapywane plakaty #100 Bucketlist bo to świetna zabawa! Możesz zdrapywać zupełnie jak w zdrapce kolejne pola, albo skakać po plakacie sprawdzając, czym dziś los Cię zaskoczy! A do wyboju jest wielka paleta możliwości. Filmowe klasyki kina od Krzyku i Obcego aż po komedie Przekręt i Żywot Briana. Z piw spróbuj klasycznego Guinessa, Budweisera, tajksie Hinano a potem zakończ wieczór z Viking Cylltur. Zagraj w Sonic, FIFĘ, Rayman 2 i Spyro the Dragon a potem zaplanuj wycieczkę po 100 najpiękniejszych atrakcjach na świecie, od Wyspy Wielkanocnej aż po Taj Mahal!

Uważaj, bo zdrapywanie wkręca!

Nawet się nie obejrzysz jak plakat będzie prawie cały zdrapany! Kolejne aktywności odznaczysz szybciej niż Ci się wydaje, a w Twoim życiu nie będzie miejsca na nudę! Ale to oznacza, że czas na kolejny plakat i nowe aktywności! Plakaty-Zdrapki to doskonała motywacja do spróbowania czegoś nowego oraz rozwijania pasji! I absolutnie każdy znajdzie tu taką bucketlistę, którą zapragnie zacząć zdrapywać jeszcze zanim zawiesi ją na swojej ścianie!

Plakaty zdrapki

Niecodzienna ozdoba, która zachęci Cię do rozwijania pasji!

Szukasz prezentu dla kinomana, gracza, dziecka, pary albo piwosza? Plakaty-zdrapki to genialny pomysł na prezent dla każdego od dziecka aż po parę z dłuższym stażem! Wybierz model, zawieś na ścianie i zdrapuj kolejne aktywności, jak np. obejrzenie kultowego filmu, zagranie w klasykę gier albo degustację chmielowego napoju dla prawdziwych mężczyzn! Takie pomysłowe Bucketlisty to doskonały upominek oraz świetna, funkcjonalna ozdoba domu!

10 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1