Alkoholowe i imprezowe gry

12 produktów

Zebraliśmy tutaj wszystkie dostępne w naszym sklepie alkoholowe gry. Jeżeli szukacie zakrapianego gadżetu, który rozkręci każdą imprezę to dobrze trafiliście. Imprezowa wieża, ruletka oraz kółko i krzyżyk wyglądają jak klasyczne gry, jednak mają pewną cechę, która je wyróżnia – przegrany musi wypić kieliszek wybranego trunku.

Zasady zabawy są dokładnie opisane przy każdym produkcie, oczywiście jeżeli macie pomysł na modyfikację to warto go wykorzystać i urozmaicić grę.

Imprezowa wieża to urozmaicenie tradycyjnej Jengi w polecenia typu: pijesz dwie kolejki, gracz po prawej pije jednego i oryginalne szoty do kompletu. Wiadomo że im dłużej gracie tym wieża się bardziej chwieje - głowy też.

Ruletka zachowuje pierwotne zasady – jeżeli los padnie na pole na którym stoi kieliszek to pijesz. Proste prawda?

Kółko i krzyżyk wymaga chociaż odrobiny wytężenia umysłu. Wystarczy ułożyć prostą lub ukośną linię z ….3 kieliszków. Kto przegrał i został zablokowany ten (tak jak wcześniej) musi się napić. Problem pojawia się w przypadku remisu, ale tutaj decyzje pozostawiamy Wam.

Alkochińczyk to nowe wcielenie klasycznej gry planszowej, różnica polega na tym, że zamiast pionków używacie kieliszków. Gra wymaga sporego szcześcia przy rzucaniu kośćmi, oraz mocnej głowy. 

Beer Pong to zabawa wymyslona przez amerykańskich studentów. Polega ona na wrzuceniu piłeczki pingpongowej do kufla z piwem drużyny przeciwnej. Jeżeli traficie to przeciniwk musi wypić piwo, zasada działa rzecz jasna w obydwie strony.

Alkoszachy to lekko hardcorowa wersja klasycznych szachów. Zamiast figur używacie kieliszków. Ten, którego kieliszek zostanie zbity, musi wypić zawartość. Gra wymaga nie tylko dobrze dobranej strategii i szybkiego myślenia, ale także odporności na wysokoprocentowe trunki. 

Bestsellery
Ostatnie