Od dnia 5.09 zakupy na miejscu oraz odbiory osobiste niestety nie są możliwe.

Akcesoria do wina

Wino to wyjątkowy trunek, który pasuje na każdą okazję. Dlatego przy jego podawaniu warto zadbać o  otoczkę, która stworzy odpowiedni klimat. Dzięki różnorodnym akcesoriom do wina, każda serwowana przez Was butelka będzie smakowała  idealnie i z pewnością zostanie podana w sposób, który zadowoli nawet największych smakoszy. Zaczynając od otwarcia, poprzez napełnienie kieliszków a na zakorkowaniu kończąc.

Po pierwsze pamiętajcie, że warto zadbać o nietypowy i zaskakujący stojak na wino (proponujemy Wam dwie wersje – pierwszy wygląda jak łańcuch, drugi natomiast jak lasso). Zaintryguje Waszych gości stanowiąc niebanalną dekorację, a z Was uczyni znawców najnowszych trendów w wystroju wnętrz.

Jeżeli otwieracie butelkę, to zamiast się z nią siłować i ryzykować ukruszenie korka proponujemy wykorzystać otwieracz ciśnieniowy. Pozwoli on  otworzyć wino w kilka sekund i czyni to praktycznie bez wysiłku z Waszej strony.

Zamiast czekać aż wino się odpowiednio napowietrzy przy nalewaniu użyjcie aeratora, który skróci czas oczekiwania i sprawi, że wino będzie smakowało idealnie. Są one cenione przez znawców win na całym świecie za funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Jeżeli w butelce pozostała jeszcze odrobina trunku to zamiast na siłę wpychać korek polecamy użyć, którejś z naszych zatyczek. Doskonale sprawdzają się w przypadku romantycznych pikników.

Odpowiednie i stylowe akcesoria do wina, które towarzyszą piciu tego szlachetnego trunku wywołuje nie tylko pozytywne emocje, ale także zaciekawia i buduje wizerunek eksperta od wina. Nasze produkty cechują się nie tylko świetnym designem, ale także najwyższą jakością i starannością wykonania.

Jeżeli szukasz gadżetów dla fana "mocniejszych" trunków to koniecznie sprawdź nasze akcesoria do whisky.

27 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii

Aerator do wina Deluxe
129,00 zł 119,00 zł

Aerator do wina Deluxe

Aerator do wina
99,00 zł 69,00 zł

Aerator do wina

Elektroniczny korkociąg Black Twister
74,00 zł

Elektroniczny korkociąg Black Twister

49,00 zł

Nalewak do wina z aeratorem

39,00 zł

Wkręcany kieliszek do wina

Bottomless Prosecco Glass - kieliszek bez dna
79,00 zł 39,00 zł

Bottomless Prosecco Glass - kieliszek bez dna

119,00 zł

Zestaw miłośnika wina

79,00 zł

Łańcuchowy stojak na wino

99,00 zł

Butelkowy Zestaw do Wina

49,00 zł

Sopel do wina

Etui z kieliszkami do wina
od 119,00 zł

Etui z kieliszkami do wina

Gigantyczny kieliszek do wina - Who cares
od 79,00 zł

Gigantyczny kieliszek do wina - Who cares

29,00 zł

Zakochany zestaw do wina

25,00 zł

Zatyczka Róża Wiatrów