Akcesoria do wina

Wino to wyjątkowy trunek, który pasuje na każdą okazję. Dlatego przy jego podawaniu warto zadbać o  otoczkę, która stworzy odpowiedni klimat. Dzięki różnorodnym akcesoriom do wina, każda serwowana przez Was butelka będzie smakowała  idealnie i z pewnością zostanie podana w sposób, który zadowoli nawet największych smakoszy. Zaczynając od otwarcia, poprzez napełnienie kieliszków a na zakorkowaniu kończąc.

Po pierwsze pamiętajcie, że warto zadbać o nietypowy i zaskakujący stojak na wino (proponujemy Wam dwie wersje – pierwszy wygląda jak łańcuch, drugi natomiast jak lasso). Zaintryguje Waszych gości stanowiąc niebanalną dekorację, a z Was uczyni znawców najnowszych trendów w wystroju wnętrz.

Jeżeli otwieracie butelkę, to zamiast się z nią siłować i ryzykować ukruszenie korka proponujemy wykorzystać otwieracz ciśnieniowy. Pozwoli on  otworzyć wino w kilka sekund i czyni to praktycznie bez wysiłku z Waszej strony.

Zamiast czekać aż wino się odpowiednio napowietrzy przy nalewaniu użyjcie aeratora, który skróci czas oczekiwania i sprawi, że wino będzie smakowało idealnie. Są one cenione przez znawców win na całym świecie za funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Jeżeli w butelce pozostała jeszcze odrobina trunku to zamiast na siłę wpychać korek polecamy użyć, którejś z naszych zatyczek. Doskonale sprawdzają się w przypadku romantycznych pikników.

Odpowiednie i stylowe akcesoria do wina, które towarzyszą piciu tego szlachetnego trunku wywołuje nie tylko pozytywne emocje, ale także zaciekawia i buduje wizerunek eksperta od wina. Nasze produkty cechują się nie tylko świetnym designem, ale także najwyższą jakością i starannością wykonania.

Jeżeli szukasz gadżetów dla fana "mocniejszych" trunków to koniecznie sprawdź nasze akcesoria do whisky.

49 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii

Elektroniczny korkociąg Black Twister
65,00 zł 59,00 zł

Elektroniczny korkociąg Black Twister

115,00 zł

Aerator do wina Deluxe

Aerator do wina
99,00 zł 69,00 zł

Aerator do wina

39,00 zł

Wkręcany kieliszek do wina

39,00 zł

Nalewak do wina z aeratorem

29,00 zł

Zakochany zestaw do wina

19,00 zł

Zatyczka Róża Wiatrów

59,00 zł

Odwrócony Kieliszek do Wina

69,00 zł

Łańcuchowy stojak na wino

Stoper do wina – Wąsy
25,00 zł 19,00 zł

Stoper do wina – Wąsy

119,00 zł

Zestaw miłośnika wina