Remanent. W czwartek 18.05 nie będzie możliwości zakupów w sklepie stacjonarnym i odbiorów zamówień.

Filtry
Zamknij
Sortuj:

Foremki do kostek lodu

Specjalnie dla Was prezentujemy zakręcone, zabawne a jednocześnie oryginalne foremki do kostek lodu. Żadna impreza, ani okazja do świętowania nie może się bez nich obejść. Coś dla gracza, fana filmów oraz konesera dobrej zabawy. Idealne na każdą imprezę!

Sposób użycia jest banalnie prosty – do silikonowej formy wystarczy wlać wodę i całość wstawić do zamrażarki. Po około dwóch godzinach możecie cieszyć się oryginalnymi kostkami lodu.

Tylko od Was i od Waszej fantazji zależy czy przygotujecie drinki z PacManem, czy może zrobicie mroczną imprezę, a w szklankach będą pływać kości i czaszki.

Od siebie dodamy jeszcze, że warto poeksperymentować z kolorem kostek – do foremek możecie wlać sok lub barwnik spożywczy. Wtedy osiągnięty efekt będzie jeszcze lepszy. Jeśli w Waszym gronie są kibice sportu, spróbujcie formy lodowe do połowy napełnić jednym sokiem a później dolać drugiego (np. wiśniowy i ananasowy), dzięki czemu stworzycie na przykład patriotyczne biało czerwone kostki, idealne przy wspólnym oglądaniu meczu reprezentacji.

Warto pamiętać, że niektóre alkohole wymagaja odpowiedniego szkła, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych akcesoriów do whisky.

17 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1