4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Magnesy na lodówkę

Odmień swoją lodówkę już dziś!

Twoja lodówka nie powinna pod żadnym pozorem stać skromnie w kącie kuchni. Wszak to nie jakaś szara nieforemna bryła, a bastion żywności, ostoja prowiantu, kluczowy punkt każdego domu, a także niejednej firmy. Nie skazuj jej więc na smutną egzystencję tylko ozdób niczym choinkę na święta. W końcu, ONA w przeciwieństwie do drzewka, chroni dla Ciebie smakowite podarki cały rok!

Jak ozdobić lodówkę, zapytasz? Nic prostszego! Do tego celu powstały specjalnie dedykowane gadżety! Uwaga, uwaga! Przed Tobą: magnesy na lodówkę! Ale, ale żeby nie było tak znowu prosto i zwyczajnie, nasze magnesy są… nadzwyczajne!

Od pomysłowych magnesów po oryginalne i funkcjonalne gadżety – to wszystko może zdobić Twoją lodówkę!

Na lodówce możesz zawiesić pomysłową mapę, albo pozwolić superbohaterom i kinowym postaciom toczyć nieustanne boje. A co powiesz na słodkie kotki na lodówce? MagnetiCats przytrzymają Twoje notatki, a Pusheen wyrazi opinię wszystkich zainteresowanych, że w życiu liczy się gównie jedzenie. A im go więcej, tym lepiej!

Jednak to nie wszystko, co możesz zawiesić na lodówce! Co powiesz na otwieracz do butelek? Mamy ich kilka, a z uwagi, że są magnetyczne po przyłożeniu do czegoś stalowego, będą zawsze pod ręką! Toż to świetny pomysł, gdy w gorące popołudnie pragniesz odkapslować orzeźwiający napój! Czemu nikt wcześniej o tym nie pomyślał?

9 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1