4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

A z kolei inni muszą mieć zawsze pod ręką swój planer w formacie A5. A Ty? Wolisz zmieniać kartę raz na miesiąc, czy planować z tygodniowym wyprzedzeniem? Zobacz nasze kalendarze i wybierz idealny dla siebie!

Czym zaskoczy Cię ścienny kalendarz!

Jeśli myślisz, że kalendarze ścienne są nudne, nie znasz naszych! Dobrane specjalnie do naszych kategorii tematycznych, idealnie wpisują się w świat gadżetomaniaków, kinomanów, internetowych wyjadaczy, potteromaniaków i fanów kultowych seriali. Nasze ścienne kalendarze nie tylko pokazują praktyczny widok miesiąca, ale przede wszystkim zdobią wnętrze fantastycznym motywem. Możesz wybierać z takich serii jak Przyjaciele, Star Wars, Harry Potter, Marvel, Pusheen i wiele innych. A część tych kalendarzy na koniec roku możesz przerobić na fantastyczne plakaty, po prostu odcinając grafiki od części z widokiem miesiąca. Sprytne rozwiązanie „KEEP AND FRAME” to istny hit!

Miej planer zawsze pod ręką!

Planery to genialne rozwiązanie dla wielbicieli… planowania! Mają bardzo wygodny widok całego tygodnia, rozmieszczony na obu stronach. Podgląd miesiąca ułatwia rozeznanie się w nadchodzących wydarzeniach, a… motywy zachwycają nawet najbardziej wymagających! W końcu nasze planery to efekt rygorystycznej selekcji największych maniaków gadżetowych: Nasz! Planuj z Przyjaciółmi, Pusheen, Star Wars, Marvelem lub bohaterami serii Harry Potter. Z naszymi kalendarzami w formacie A5 nigdy nie będziesz się nudzić, a miejsce na notatki zapełnisz z przyjemnością. A że ten rodzaj kalendarza ma wielkość zeszytu, zmieścisz go w torbie lub plecaku bez problemu!

Kalendarze dla wymagających znajdziesz w 4gift.pl!

Kalendarze wielkości notatników już były, zawieszane na ścianie podobno znasz wszystkie, kalendarze-plakaty też już masz na swojej liście życzeń, ale są też kalendarze-zdzieraki i te w fantastycznej wersji „Change i tup!”, która umożliwia Ci zmianę ilustracji na każdy miesiąc. Wystarczy za każdym razem wybrać np. czy chcesz spędzić styczeń z Voldemortem, Hagridem, czy też z Hermioną. To idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych ale też osób uwielbiających zmiany!

Kalendarz to idealny prezent na koniec roku!

Na Mikołajki, pod choinkę, lub z okazji Nowego Roku. Kalendarz sprawdzi się doskonale już od listopada aż do stycznia. W końcu to idealny czas na snucie nowych planów, organizowanie czasu oraz… marzenia! To właśnie teraz zaczynamy zamykać ostatnie zadania, przygotowujemy się na zupełnie nowy rok oraz… dajemy sobie prezenty, które zbliżają do siebie ludzi! W końcu w kalendarzu zaznaczamy urodziny, ważne okazje, spotkania. Już dziś o nich pomyśl i zastanów się, kto z Twoich bliskich szaleje na punkcie Przyjaciół, komu przyda się kalendarz z filmowymi bohaterami, a kto wręcz nie może przestać wysyłać wszystkim gify z Pusheen!

Kalendarze i planery

Cały rok na wyciągnięcie ręki… po prostu wybierz swój kalendarz!

Magia nowego roku zaczyna się od wybrania kalendarza. W końcu to on przypomni Ci o nadchodzących świętach, to w nim zaznaczysz wyjątkowe okazje i… to on będzie Ci towarzyszył przez cały rok. Są tacy, którzy bez kalendarza na ścianie nie czują się, jak w domu.

22 produktów
Sortuj:
Filtry