Przygotuj się jak prawdziwy komandos! Specjalnie dla fanów którzy jak ich ulubieni bohaterowie chcą być przygotowani na wszystko. Mamy gadżety dzięki którym wybrniesz z ciężkich sytuacji. Nieśmiertelnik z breloczkiem uratuje Cię gdy tylko nadarzy się okazja na nagłe piwko w plenerze. Kubek podróżny uchroni Twój gorący napój przed zimnem gdy będziesz przemierzać lodowe pustynie Syberii. A dla wielbicieli mocniejszych trunków mamy piersiówkę sygnowaną czaszką Call of Duty!

Ale to nie wszystko! Mamy też gadżety specjalnie do spotkań z towarzyszami broni! Przygotujcie prowiant, rozsiądźcie się wygodnie przed rozgrywką. A kufel w kształcie czaszki pomieści wasze ulubione idealnie piwo. Doskonale wiemy jak podczas takich spotkań potrafią ponieść emocje, dlatego pod każdy kufel znajdzie się też stalowa podkładka która uchroni przed plamami Twoje biurko lub znajdujące się na nim tajne dokumenty!

A dla fanów lubiących długie wieczory spędzone przed ulubioną częścią (my polecamy Black Ops) mamy kubki zmieniające kolor! Przygotuj się przed najcięższymi rozgrywkami w internecie. Zaparz swoją ulubioną herbatę lub kawę i doładuj się przed spotkaniem z hordą morderczych zombie wraz z Epic Six Pack lub znajdź wyrwę w ofensywie przeciwnika z ściągą mapy Nuketown.

Od dziś Twa ulubiona marka będzie nie tylko na dysku Twojego komputera lub konsoli. Teraz możesz mieć ze sobą wspomnienia najtrudniejszych misji, wyborów, headshotów i rozgrywek online zawsze przy sobie. Przygotuj się na każdą sytuację jak prawdziwy komandos, bądź po prostu umil sobie długie wieczory spędzone z grą. Noś dumnie gadżety z Call of Duty jak Marines swą flagę. Do boju żołnierzu!

Gadżety z Call of Duty

Prawdziwa legenda która zdominowała rynek gier od 2003 roku. Gdy tylko myślimy o grze wojennej to naszym pierwszym skojarzeniem jest Call of Duty! Serie Modern Warfare, Black Ops na zawsze będą na piedestale gier wojennych. Od ponad piętnastu lat gracze wybierali najlepsze tytuły. Tak samo my wyselekcjonowaliśmy najlepsze gadżety licencjonowane przez Activision. Dzisiaj możemy zaprezentować Ci najlepsze z najlepszych gadżetów, prezentów, kubków z serii CoD!

0 produktów
Filtry

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona 1 z 1
Batman
Figurki Funko POP!
Gadżety Harry Potter
Gadżety do kuchni
Gadżety ze Star Wars
Marvel - gadżety