IDZIE ZIMA… DOKŁADNIE TAK JAK MÓWILI STARKOWIE!

Jeśli wyznajesz zasadę, że zima nadchodzi nieubłaganie to dołącz do rodu Stark – największych fatalistów w literaturze i filmie. Gadżety filmowe polecają się nie tylko do stania na półce ale przede wszystkim na długie filmowe seanse i maratony. Najwyższy czas przypomnieć sobie Grę o Tron, póki zima na dobre jeszcze nie nadeszła. Od kubków po kufle i inne gadżety – znajdź doskonałą wymówkę do spędzenia wieczoru na seansie!

KUBEK I ZAPARZACZKA TO ŚWIETNY POMYSŁ NA HERBATĘ W PONURY JESIENNY DZIEŃ

Na filmach jednak świat się nie kończy, a łyk gorącej herbaty może niemal uratować życie. Dlatego mamy dla Ciebie całą masę kubków. Od uroczych, przez travel mugi doskonale trzymające ciepło po tak pojemne, że mogłyby robić za dzban. A jeśli już gotujesz wodę to nie zapomnij o herbacie. Porzuć woreczki i daj się uwieść pomysłowym i praktycznym zaparzaczkom. Wykonane z silikonu mogą służyć latami i wyglądać jak pierwszego dnia, a dodatkowo robią świetne wrażenie wystając z kubka! Z takim kompletem żadna wichura nie popsuje Ci nastroju! Deszcz? Niech pada za oknem, bo Ty masz przy sobie wszystko co niezbędne do cudownego wieczoru!

BRAKUJE TYLKO KOCA, A MY MAMY NAJFAJNIEJSZY NA ŚWIECIE… NASZ MA RĘKAWY

Kiedy masz już herbatę, wybrany film i perspektywę kilku godzin spędzonych na kanapie czas na koc. Nie wełniany, który gryzie już kiedy na niego patrzysz. Ani jakieś cienkie, małe coś udające koc na ładnych zdjęciach. Ty potrzebujesz koca konkretnego, ciepłego, wystarczająco dużego żeby starczyło go i do ramion i na stopy. A nasz ma nie tylko to wszystko ale też… rękawy i kieszonkę! Z nim możesz oglądać film, czytać, pić herbatę, siedzieć na telefonie a nawet pracować i robić to wszystko jednocześnie. I cały czas będzie Ci ciepło! Fajnie, prawda?

HALLOWEEN? MAMY TAKIE GADŻETY Z CZACHĄ ŻE DUCHY MOGĄ SIĘ SCHOWAĆ!

Jesień to też Halloween, a to oznacza imprezę! Z tej okazji nie mogło u nas zabraknąć zarówno gadżetów imprezowych, przebrań na ostatnią chwilę jak awaryjne wąsy i co najważniejsze: gadżetów z motywem czachy. Dynię możesz kupić na każdym stoisku ale największy wybór szklanek oraz innych akcesoriów nie tylko do dekoracji znajdziesz właśnie u nas! Doskonale wyglądają połączone w zestaw jak Szklanka Czaszka Zagłady i Czacha – słój z kranikiem ale też samodzielnie robią wielkie wrażenie jeśli nie chcesz przesadzić z dekoracjami. Brakuje tylko paczki znajomych!

Gadżety na Jesień

GADŻETY NIEZBĘDNE DO WALKI Z JESIENNĄ HANDRĄ!

Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że robi się zimno, ciemno i każdy dzień przybliża nas do śniegu. Tak! Mamy jesień ale przecież tak łatwo się jej nie damy! Chwyć kubek w dłoń, naciągnij wyżej gruby koc i zobacz jak wygrać z jesienną aurą! Mamy gadżety rozgrzewające, podnoszące na duchu, dające frajdę i doskonałe do Halloweenowego imprezowania na przekór pogodzie. Nic tylko wybrać jeden (a może kilka) dla siebie, kupić parę dla bliskich i walczyć o każdy promień słońca.

355 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 6

Bestsellery z kategorii

Kask piwny
49,00 zł 39,00 zł

Kask piwny

Imprezowa ruletka
54,00 zł

Imprezowa ruletka

49,00 zł

Kubek Śpiący Lisek

Koci Kubek z Zaparzaczką
49,00 zł

Koci Kubek z Zaparzaczką

Imprezowa wieża
49,00 zł

Imprezowa wieża

24,00 zł

Szklanka - czaszka zagłady

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml
69,00 zł

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml

65,00 zł

Grzejące rękawiczki na USB

Kamienie do whisky
39,00 zł

Kamienie do whisky

Gorące ciacho - podgrzewacz do kubków
74,00 zł

Gorące ciacho - podgrzewacz do kubków

Mapa Piwosza Polska
99,00 zł

Mapa Piwosza Polska