Rick and Morty - gadżety

72 produktów

Odkryj magię podróżowania do innego wymiaru, poza czasem i ludzkim pojęciem. Strefa mroku to przy tym naiwna bajeczka dla grzecznych dzieci.

Wyobraź sobie że masz dziadka. No każdy jakiegoś miał, albo nadal ma, ale Twój jest wyjątkowy. Nie zbzikowany ani lekko zakręcony. On jest dosłownie szalonym naukowcem z nałożeniem dużego nacisku (tak ok 100 ton) na szalony. No więc jesteś wnukiem szalonego naukowca który tymczasowo mieszka z Twoją rodziną wnosząc w Twoje życie nieco zamieszania. Co złego może się stać?

Na miejscu Morty'ego u nas zadziałałby instynkt samozachowawczy i wybralibyśmy szkołę z internatem. Najlepiej gdzieś daleko, na innym kontynencie. Ale spędzanie czasu z dziadkiem to przecież nie lada frajda, więc kto może dziwić się dziecku, że zamiast siedzieć w szkole wybiera eskapady w inny wymiar, na obce planety i spotkania z nieziemskimi formami życia? No właśnie. Jeśli śledzicie na bieżąco fabułę Rick’a i Morty’ego z pewnością rozpoznacie wszystkie postaci z kosmicznych suwenirów. Jeśli nie… czas nadrobić zaległości bo kreskówka obecnie bije rekordy popularności a dzieje się w niej tyle, że obejrzeć sezon raz to zdecydowanie za mało! 

Drogi fanie przygód Rick’a i Morty’ego, droga fanko totalnie odjechanej kreskówki, przed Tobą… kosmiczne suweniry. Gadżety nie tylko z innego wymiaru, ale też spoza czasu i przestrzeni. Jak się tu zmaterializowały? Pewnego dnia totalnie zalany Rick przedstawiający się jako Rick z wymiaru C-137 wyskoczył z dziury w ścianie i bełkocząc coś totalnie bez sensu zostawił u nas paczkę. Trochę oślinioną, trochę poplamioną, ale pełną gadżetów między innymi z jego podobizną. Dlatego dziś w Twoje ręce mamy okazję przekazać kubeczki, breloczki oraz inne gadżety z motywem najpopularniejszej i najbardziej pozbawionej sensu kreskówki w kosmicznym rankingu. Time to get riggity riggity wrecked son!

  1. 1
  2. 2
1 / 2
Bestsellery
Ostatnie