Od pozornie zwykłych szklanek i kubków, termicznych travel mugów po breloczki i multitoole. Znajdziesz tu przedmioty codziennego użytku z Twoimi ulubionymi superbohaterami.

Szukasz szklanki na zimą lemoniadę, poranne mleko i wieczorny koktajl? Nasze szklanki zmieniają kolor pod wpływem niskiej temperatury. Napełnij ją ulubionym napojem, a Twoim oczom ukaże się superbohater w pełnej krasie!

Kawa i herbata nie wystygną tak szybko w kubkach z systemem podwójnych ścianek. Do wyboru masz kubki ceramiczne, idealne na biurko oraz takie z wypełnieniem ze stali nierdzewnej. Te doskonale sprawdzą się w drodze do pracy, na zajęcia oraz zwyczajnie w trakcie długiego spaceru!

>Breloczki zaś to doskonały pomysł na drobny i praktyczny prezent. Supebohaterowie w wersji kawaii mogą strzec Twoich kluczy z zapałem godnym ratowania świata. A jeśli tęsknisz za funkcjonalnym, kieszonkowym gadżetem postaw na brelok-multitool! Dodaj do tego naklejki i magnesy z postaciami aby ozdobić nie tylko ścianę i lodówkę, ale nawet telefon ulubionymi postaciami z komiksów. >

Zaś fani Iron Mana docenią sprytny pomysł na przechowywanie ulubionych przekąsek. Pojemnik na ciastka przyda się nie tylko na słodkie łakocie, możesz w nim trzymać popcorn, a długo pozostanie świeży!

Marvel - gadżety

Wkrocz do świata superbohaterów! Spotkasz tu Iron Mana w czerwono-złotej cybernetycznej zbroi, zielonego Hulka, dzielnego Kapitana Amerykę z nieodłączną tarczą z vibranium, Spidermana którego pajęczy strój rozpozna każdy! Thor i jego młot Mjolnir mogą Ci towarzyszyć na każdym kroku. Wystarczy, że zaprosisz do swojego domu bohaterów uniwersum Marvela!

386 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii