Harry Potter - gadżety

112 produktów

Witaj w magicznym świecie Hogwartu,  miejscu do którego wstęp mają tylko ci, którzy wierzą w magię. Nie trafisz tu przypadkiem, więc rozgość się i zobacz co dla Ciebie przygotowała polska filia sklepu z pamiątkami Szkoły Magii i Czarodziejstwa!

Na dobry poranek mistrzowie arkanów magicznych polecają Ci zażycie pobudzającego eliksiru z jednego z kubeczków. Możesz wybrać kociołek wprost z zajęć z Profesorem Snape’m, klasyczny choć nie zawsze oczywisty kubek lub jeśli latasz często na miotle – travel mug z praktyczną pokrywką.

Twoich drzwi może strzec wycieraczka, ale pamiętaj, że nie posiadają one w standardowym wyposażeniu zaklęć samoczyszczących. Jeśli miewasz problemy z koncentracją lub często gubisz klucze polecamy Ci wybór wycieraczki Alohomora. Absolwenci oraz uczniowie Hogwartu ucieszą się z kolei z wycieraczki ze szkolnym herbem.

Na wieczór zażyj eliksir na dobry sen z magicznego kielicha, który zmieni swoje barwy na Twoich oczach. A żeby uniknąć poplamienia stołu choćby kroplą eliksiru zawsze koniecznie używaj podkładek! Nie chcesz przecież żeby nagle wyrosły mu skrzydła i odleciał z Twoją kolacją.

Jeśli szukasz prezentu dla wielbiciela magii, fana Harry’ego Pottera oraz przyszłego ucznia Hogwartu – jesteś w dobrym miejscu. Tutaj znajdziesz wyłącznie oryginalne gadżety z serii Harry Potter, wydawane na oficjalnej licencji TM & Warner Bros. Entertainment inc. Gdyby Profesor Dumbedore byłby choć odrobinę mniej zajęty z radością osobiście by Cię oprowadził.

1 / 3