Od dnia 5.09 zakupy na miejscu oraz odbiory osobiste niestety nie są możliwe.

Licencjonowane gadżety Disneya czekają na Ciebie!

Wszystkie nasze gadżety wydawane są na oficjalnej licencji Disneya! Oznacza to, że możesz kupić dokładnie taki sam kubek, lub breloczek, co w magicznym parku rozrywki i to wcale go nie odwiedzając! Mieszaj ze sobą bajki, dzięki różnym gadżetom, albo dobieraj całe serie tematyczne np. z gadżetów Pięknej i Bestii lub z Myszką Miki. Twórz sety tonące w pastelach dedykowane małym i dużym Księżniczkom. A jeśli lubisz zbierać figurki, mamy dla Ciebie kolekcje z największych hitów!

Figurki licencjonowane przez Disneya idealne dla kolekcjonerów i fanów!

Chudy i Buzz z Toy Story oraz ich przyjaciele wraz z bohaterami Króla Lwa czekają na miejsce na Twojej półce! Idealnie zmieszczą się pośród książek, bajek i drobiazgów! Figurki Funko Pop! charakteryzują lekko zachwiane proporcje ale to dodaje im jeszcze większego uroku! Śliczne, nawiązujące do konkretnych scen, które można odtwarzać w domu, perfekcyjnie wykonane zachwycą zarówno dzieci, jak i wytrawnych kolekcjonerów. I nie narażą nikogo na wydatek, bo średnia ich cena oscyluje wokół 50 złotych, a ile przynoszą frajdy!

Gadżety z serii Disney to wymarzony prezent dla każdego!

Każdy z nas ma w sobie małe dziecko, które z zachwytem oglądało po raz pierwszy (i setny!) kultowe produkcje ze studia Disney! Dlatego właśnie gadżety z Disneya to trafiony prezent na każdą okazję! Do szkoły przyda się notes, na wieczorne kakao do nauki kubek, a dzień umili ulubiony bohater w formie breloczka przy kluczach lub figurki na biurku. I nikt nie mówi, że to prezenty tylko dla dzieci…

Disney - gadżety

Bajkowy świat jest na wyciągnięcie ręki!

Nie musisz jechać do Disneylandu, żeby spotkać ulubionych bohaterów bajek! Są tu i czekają właśnie na Ciebie i Twoich bliskich! Pod postacią figurek, kubków, filiżanek, imbryków, breloków, naklejek, notesów i wielu, wielu innych bajkowych, licencjonowanych gadżetów. Postacie z takich klasyków jak Piękna i Bestia, Król Lew, Toy Story, Alicja w Krainie Czarów z Myszką Miki i Minnie na czele! Szukasz prezentu dla wielbicieli bajek Disneya? Rozgość się i wybierz coś z naszego sklepu!

56 produktów
Sortuj:
Filtry