4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

10 lat Studia Marvela uczcij wyjątkowymi figurkami!

Przed Tobą genialne i wyjątkowe figurki Funko Pop! wydane dla uczczenia 10-lecia Kinowego Świata Marvela. Ulubieni bohaterowie srebrnego ekranu zostali uwiecznieni w swoich charaktereystycznych pozach i pokryci specjalną emulską w kolorze żółtego złota. Dzięki temu zabiegowi bohaterowie nabrali zupełnie innego wymiaru i każda z figurek stała się wyjątkowa!

Superbohater w złocie z okazji 10 lat MCU!

Wyjątkowe, błyszczące figurki obleczone złotą powłoką są niczym małe „oskary” dla każdego fana Marvela. Każda w wyjątkowy sposób przedstawia superbohatera oraz nadaje mu wyjątkowy wygląd. I wszystkie perfekcyjnie sprawdzają się w roli prezentu dla wielbicieli Marvela, kinowego jak i w tradycyjnej, komiksowej odsłonie! Dla kolekcjonera oraz fana konkretnej postaci.

Nie czekaj kolejnych 10 lat na idealny prezent!

Za 10 lat będziemy mogli świętować 20 lat kinowych hitów spod szyldu Marvela. Za 40, to będzie już 50-tka! Kto wie co będzie za 90 w takim tempie wychodzenia kolejnych produkcji kinowych. Ale Ty nie czekaj 10 czy 20 lat na idealny prezent, skoro przed samym nosem masz idealny gadżet i doskonałą okazję! Figurki wydane z okazji 10-lecia Marvelowskiego kinowego świata sprawdzą się na każdą okazję!

Funko Pop! Złota Edycja - Marvel

Wydana z okazji 10-lecia Kinowego Świata Marvela Funko Pop! Złota Edycja – Marvel!

Jeśli nie wiesz czym zaskoczyć fana Marvela, złote figurki na pierwszą dekadę Marvela będą istnym strzałem w… dziesiątkę! Bez wątpienia wyjątkowe, wyselekcjonowane spośród tysięcy innych modeli, eleganckie i widowiskowe. Nic nie może się z nimi równać! Oto doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla kino i komiksomaniaka!

0 produktów
Filtry

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona 1 z 1
Batman
Figurki Funko POP!
Gadżety Harry Potter
Gadżety do kuchni
Gadżety ze Star Wars
Marvel - gadżety