4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Figurki Funko Pop!? A z czym to się je?

Figurki Funko Pop! to urocze figurki przedstawiające bohaterów filmów, seriali, bajek, muzyków i ogólnie ujmując: znane postaci z popkultury w wersji o zaburzonych proporcjach, tj. z głowami często będącymi 1/3 wysokości ciała. Co to daje? Postaci, nawet te groteskowe zyskują nowy, uroczy wizerunek. Thanos już nie jest przerażającym tytanem tylko ludzikiem o śmiesznej brodzie, Lurtz staje się słodkim stworkiem, a nie Czarnym Orkiem, a pozytywni bohaterowie są Ci jeszcze bliżsi. Dzięki niewielkim rozmiarom około 10 centymetrów, każde kolejne edycje figurek stają się wyzwaniem dla projektantów. Sposób uchwycenia ruchu postaci, charakterystycznych gestów, fryzur, dodatków, elementów odzieży lub broni. A druga strona medalu to fakt, że tak małe figurki nie zajmują wcale dużo miejsca!

Tylko oryginalne figurki marki Funko!

Doskonale wiemy jaką wagę przykładasz do jakości. Nasze Figurki Funko Pop! są zawsze oryginalne i wyprodukowane na oficjalnych licencjach! Przecież to ważne żeby wyglądały dokładnie jak Twoi ulubieni bohaterowie! Jeśli stawiasz na markę Funko, bez obaw przebieraj i wybieraj w naszych Popach!

Niepozorne, ale wciągające!

Popy. Kiedy zobaczysz je po raz pierwszy, nie zrobią na Tobie wielkiego wrażenia. Ot, małe figurki przedstawiające jakąś postać z popkultury np. bohatera filmu, serialu, muzyka. Ale to nie tak. Po prostu jeszcze nie trafiasz na tę właściwą. Na taką figurkę, która zapoczątkuje Twoją kolekcję Popów. Albo która stanie się tą wybraną, jedyną, którą zabierzesz do domu i postawisz na biurku. I wierz nam, kiedy tak się stanie nie ma już odwrotu! Wszystkie popy jakie później zobaczysz będą dokładnie oglądane i porównywane z tym pierwszym. Tak zawsze jest. Są jak chipsy, nie da się poprzestać na jednym!

Figurki Funko Pop! to ulubieni bohaterowie wyjęci prosto z konkretnych scen!

Pamiętasz lekcję Zielarstwa z Harry’ego Pottera? Popy Harry, Hermina i Ron tak samo jak filmowe postaci trzymają w rękach małe mandragory. Gandalf dzielnie staje do walki z Balrogiem w podziemiach Morii, a Galadriel zsyła na Froda wizję Shire. Spider-Man rozrabia z wdziękiem typowym dla nastolatka, a Hulk pręży muskułu i zaraz zawoła „Hulk niszczyyyyć!”. Zaś Groot uśmiecha się do wszystkich uroczo w jednej ze swoich wielu drzewiastych postaci. Znajdziesz tu Figurki Funko Pop! z filmów Marvela w tym limitowane edycje jak złota, wydana z okazji dziesięciolecia Marvel Studios. Znajdziesz bohaterów Władcy Pierścieni niemal „zamrożonych” w ich kultowych scenach. Są też bohaterowie DC, w tym obowiązkowo piękna i wojownicza Wonder Woman. Gra o Tron nigdy się nie kończy dzięki figurkom jakie dla Ciebie mamy. Gwiezdne Wojny mają również swoją „delegację” składającą się z ikon starwarsowego świata jak Yoda, Leia, Vader czy Stormtrooper. A na deser są serie animowane: Dragon Ball i kultowy Goku oraz Rick and Morty z całą plejadą pokręconych bohaterów.

Figurki Funko Pop! to idealny prezent dla kogoś kto „wszystko już ma”…

Jeśli nie chcesz kupić kolejnego kubka (mimo, że u nas znajdziesz ich dużo ponad 3 setki!) a bardzo chcesz zaskoczyć bliską osobę, postaw na Figurki Funko Pop! Nawet jeśli zdarzy Ci się je zdublować (na co szanse są bardzo małe) to figurkami można się wymieniać z innymi fanami! Z kubkiem byłoby troszkę trudniej. Ponadto Popy są bardzo urocze i świetnie spełnią zadanie udekorowania domu uroczym i kompletnie szalonym akcentem! Każdy, kto raz już je spotka na swojej drodze szybko robi listy wymarzonych figurek. Twoim zadaniem jest tylko ją leciutko podejrzeć i zrobić u nas zakupy!

Albo inspiracją do stworzenia niepowtarzalnego, tematycznego boxu prezentowego!

Wybierz Figurkę Funko Pop! i dobierz do niej gadżety. Zakładając konkretny budżet możesz zacząć od małych zestawów naklejek albo breloczka a skoczyć na lampce, zestawie kubków, wycieraczce, notesie z bohaterem i wielu, wielu innych rzeczach. U nas tak samo Popy jak i inne gadżety są na każdą kieszeń i w wieeeelu zakresach cenowych. A odlotowy gift box możesz zrobić łącząc Popa z innymi gadżetami już poniżej 100 złotych!

Figurki Funko Pop!

Funko Pop to kolekcjonerski gadżet na każdą kieszeń!

Około 50 złotych – tyle z reguły kosztuje figurka Funko Pop. O ile nie jest z edycji limitowanej, wersji specjalnej albo sześciocalowa, wydasz na nią niewiele więcej niż 50 złotych. To niedużo jeśli masz możliwość codziennie oglądać ulubionego bohatera, albo zrobić komuś naprawdę fantastyczny prezent! I nawet jeśli kolekcjonujesz Popy, wydanie raz na jakiś czas tej kwoty nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu. Dlatego właśnie kolekcjonować może każdy! Starsi, młodsi, dzieci i dorośli fani superbohaterów, muzyków, sportowców itd.!

47 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii