Fender - gadżety dla gitarzysty

1 produktów

LEGENDARNA MARKA GITAR MA DLA CIEBIE NIESPODZIANKĘ!

Fender to już nie jest tylko firma robiąca wyjątkowo dobre gitary. To legenda, a nawet więcej: legenda na której grały inne legendy. W końcu Jimi Hendrix sprzedał więcej Stratocasterów niż jakakolwiek kampania reklamowa. Nieważne czy kochasz grunge, heavy metal, blues czy pop. Fender jest zawsze tam gdzie trzeba zadbać o muzyków. Po wielu latach marka oferuje nie tylko instrumenty, wzmacniacze czy elektronikę. Ma coś specjalnego dla swoich fanów! Gadżety, dzięki którym dzień każdego muzyka stanie się przyjemniejszy. W naszym sklepie wybraliśmy najlepsze z nich!

KUBKI, SZKLAKI, PODKŁADKI, BRELOCZKI – WSZYSTKO TO MOŻESZ KUPIĆ GITARZYŚCIE JEŚLI NIE ZNASZ SIĘ NA GITARACH

Gdy nie chcesz rozstawać się z swoją pasją, a do tego lubisz być gitarzystą przygotowanym na wszystko to w naszej ofercie mamy coś specjalnie dla Ciebie! Fender - Kostka do gry - brelok to poręczny otwieracz, dzięki któremu nie zaskoczy Cię ani nagłe granie, ani brak otwieracza do piwa. A przy okazji to kostka, którą naprawdę ciężko jest zgubić.

KUBEK W CHROMIE? CZEMU NIE!

Dla wszystkich kochających tworzyć muzykę w domowym zaciszu mamy Fender - Kubek Gitarzysty. Gadżet przedstawia najpopularniejsze gitary legendarnej marki, a znajdziesz na nim nie tylko klasycznego Stratocastera, ale Jazzbass, akustyczny Kingman i inne. Jeśli chcesz, by Twój kubek był wyjątkowy tak jak i Twój instrument to wybierz Fender - Chromowany Kubek Gitarzysty. Naprawdę jest niewiele kubków które prezentują się tak dobrze! Połyskujące chromowane wykończenie dodaje naczyniu nawet nieco prestiżu i elegancji, a jednocześnie wygląda niemal jak designerska nagroda za całokształt osiągnięć muzycznych.

GADŻETY SYGNOWANE MARKĄ FENDER TO DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA GITARZYSTY

Jeśli lubisz gdy rzeczy codziennego użytku są związane z Twą pasją to specjalnie dla Ciebie mamy Fender - Podkładki Gitarzysty oraz Fender - Szklanki Gitarzysty. Wszystkie oczywiście przedstawiające popularne modele gitar i wykonane w dbałości o szczegóły. Dodatkowo prezentują się wspaniale na wielu biurkach czy stołach, razem tworząc zestaw wart wirtuoza riffów! Elegancki wygląd sprawi, że takich perełek będą Ci zazdrościć wszyscy.

OD BRELOCZKA PO KUBKI – TU ZNAJDZIESZ PREZENTY DEDYKOWANE WIELBICIELOM GITAR LEGENDARNEJ MARKI FENDER

W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe prezenty dla muzyków wydane na oficjalnej licencji Fender. To prawdziwy skarb dla fanów tej legendarnej marki. Zaś początkujących amatorów lekcji grania oraz kiełkujące w garażu talenty taki prezent zachęci do zdobywania szczytów i rozwijania talentu. W końcu, nawet Jimi musiał ćwiczyć chwyty!