Od dnia 5.09 zakupy na miejscu oraz odbiory osobiste niestety nie są możliwe.

Wycieraczka to nie dywanik, wycieraczka to symbol!

Powszechne twierdzenie jakoby wycieraczka nie miała żadnego znaczenia jest na wskroś mylne i kompletnie pozbawione racji! Przecież ona jako pierwsza wita Twoich gości. Wskazuje drogę. Pokazuje kto tu mieszka! Nie może być byle jaka, pierwsza lepsza! Dlatego do wyboru wycieraczki podejdź z należytym zastanowieniem i na spokojnie przejrzyj je wszystkie. Od lewej do prawej i od prawej do lewej. Jedne są jasne, inne ciemne. Mają regularny kształt prostokąta lub fantazyjny i nieregularny. Jednak wszystkie czekają na swój nowy dom, by dumnie leżąc pod progiem witać gości swojego nowego właściciela! Pozostaje jedno pytanie: która będzie Twoja?

Kamerdyner nowoczesnego domu – wycieraczka

Możesz jako fan Gwiezdnych Wojen wybrać jeden z tematycznych modeli, ale i tu zastanów się najpierw po której jesteś stronie. Jasna, czy ciemna. Imperium z Vaderem na czele czy Rebelia i jej sojusznicy. Ale na science fiction świat się nie kończy i świat wycieraczek ma Ci jeszcze wiele do zaoferowania. Na przykład jako wielbiciel uniwersum Harry’ego Potter’a i młody adept magii możesz zdecydować się na jedną z tematycznych, magicznych wycieraczek. Może to nie jest od razu magiczny dywan, ale na początek zawsze coś! A jeśli nieobcy Ci świat Marvela lub DC Comics sięgnij po wycieraczkę z motywem jednego z kultowych superbohaterów. Księżniczki Disneya i wielbiciele kotów też znajdą wzór dla siebie! Jak widzisz, wybór jest trudny, a asortyment szeroki więc weź głęboki wdech, policz do 10 i wybierz tę jedyną, która ułoży się pod Twoim progiem!

Filtry
Zamknij
Sortuj:

Wycieraczki

Nasze wycieraczki idealne sprawdzą się jako prezenty nie tylko dla geeka! Wybierz swoje ulubione uniwersum i dobierz odpowiednią wycieraczkę, która każdej wchodzącej do Twojego mieszkania osobie powie "Tak, tutaj mieszka fan Harry'ego Pottera/Star Wars/Władcy Pierścieni" czy dowolnego ze światów!

36 produktów
Sortuj:
Filtry