Akcesoria do jajek

32 produktów

Marzy Ci się śniadanie z jajem? Zobacz nasze odlotowe gadżety do jajek!

Jajko to wdzięczny obiekt westchnień wszystkich wielbicieli śniadań. Na twardo, miękko, pokrojone na kanapkę lub ugotowane po benedyktyńsku. W jajecznicy, omlecie lub zrumienione od spodu sadzone. Ach! A każdego dnia smakuje inaczej, choć zawsze wybornie! Jeśli właśnie dziś szukasz inspiracji na śniadanie z jajem albo bardzo chcesz przekonać do jajek bliską Ci osobę, nasza kategoria to wymarzona kraina jajecznej inspiracji!

Poznaj wszystkie nasze inspiracje śniadaniowe z jajkiem w tle

Na początek zacznijmy od sprostowania, że jajka można jeść nie tylko na śniadanie. Nie muszą prześladować Cię o poranku, a możesz spotkać je na obiedzie albo nawet kolacji, pod postacią dodatku do sałatki. Naprawdę! Ale, zacznijmy od samego początku: pobudka, śniadanie czeka! Co powiesz na spotkanie z superbohaterem? Już przywdział swój strój i czeka na Ciebie w kuchni! Nawet nie próbuj go zbywać wymówkami. Z resztą jajko na miękko ma wiele twarzy i żadna z nich nie poczeka nawet pięciu kolejnych budzików i drzemek. Stań oko w oko z głodem, bo doskonale wiesz, że czai się on gdzieś tam, zaraz za rogiem! Jak nie jajkiem ugotowanym na miękko, to sadzonym o słodkim wyglądzie zwierzaka, lub mrożącej krew w żyłach i soczek w szklance: czachy.  A do sałatki lub na lunch zapakuj nie jedno, ale kilka jajek na twardo, każde w innym kształcie! Zrobienie ich zajmie Ci mniej niż kwadrans, jednak czego się nie robi dla pełnego brzuszka!

Jedno jest pewne: jajko niejedną ma postać ale w każdej wybornie smakuje! A Ty możesz zainspirować się naszymi akcesoriami do jajek i serwować co dzień inne jajeczne potrawy. Wystarczy kilka pomysłowych gadżetów!

Bestsellery z kategorii

Dinozaur Na Twardo
37,00 zł 25,00 zł

Dinozaur Na Twardo

Batman - podstawka na jajko
49,00 zł 39,00 zł

Batman - podstawka na jajko

39,00 zł

Foremka do jajek - kotek

44,00 zł

Eggondola - Gondola na jajko

25,00 zł

Serce na twardo

Czacha na twardo
37,00 zł 25,00 zł

Czacha na twardo

39,00 zł

Foremka do jajek - żabka

39,00 zł

Foremka do jajek – czaszka

Unicorn - podstawka na jajko
39,00 zł 29,00 zł

Unicorn - podstawka na jajko

37,00 zł

Kurczak na twardo

25,00 zł

Egg Timer – Kukułcze Jajo

39,00 zł

Foremka do jajek – sowa

39,00 zł

YolkFish – Rybka do jajek