Gadżety do kuchni

163 produktów

Rozsmakuj się w designie do kuchni!

Kuchnia to królestwo smaku, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rozsmakować się też… w designie do kuchni! Jesteś o krok od gadżetów kuchennych, które nie tylko upiększą wnętrze, ale też okażą się niezastąpione w codziennych czynnościach. Witaj w świecie praktycznych, funkcjonalnych i zachwycających gadżetów do kuchni!

Znajdziesz tu wszystko, czego może potrzebować nowoczesny kucharz. A więc foremki do ciastek leżą na przemian z radełkami, oddzielaczami do żółtek, miarkami i gadżetami do słodkich posypek. A zaraz za nimi stoją solidne, ceramiczne pojemniki na ciastka. W ich wnętrzu skryjesz ulubione łakocie przed łakomymi rękami łasych chochlików! Ale przecież w kuchni nie tylko pieczesz ciasta i ciasteczka!

Od śniadania do kolacji kuchenne gadżety będą nie tylko cieszyć Twoje oczy, ale też pomagać w codziennych posiłkach

O poranku sięgnij po foremki do jajek lub podstawki na jajka. Z taką dawką energii wstaniesz od stołu od razu by podbić świat. Ale najpierw nałóż sobie sałatki. Nasze szczypce do sałatek np. w formie wieloryba lub Yeti z radością Ci w tym pomogą. Soli i pieprzu posypie cała gama różnobarwnych solniczek. Od ich wesołych kształtów i pomysłowych form może zakręcić się w głowie, ale oto nadpływa już czas obiadu!

Seria morskich gadżetów od Big Brew po Moby Lid’a pomoże Twoim daniom wypłynąć na szerokie wody! A może chcesz zrobić odlotowe puree? Mamy i na to gadżet kuchenny: Odlotowa Rakieta już uruchamia silniki w misce z ziemniakami! A deski aż czekają aż ukroisz na nich ulubione dodatki. Jednak każdy fachowy kucharz wie, że bez fartucha w kuchni ani rusz! Zerknij na nasze propozycje w tym temacie i przywdziej jeden z wielu, oszałamiających fartuszków kuchennych. W podawaniu zupy pomoże Ci rodzina potworów z jeziora Loch Ness lub romantyczne łabędzie. Zaś na koniec, zmywając zostaw sztućce pod opieką słonika Jumbo.

Lodówka to Twoje centrum dowodzenia - ozdób ją!

Twoja lodówka stoi skromnie pod ścianą i tylko czeka aż ozdobisz ją barwnymi magnesami. I mimo, że megnesy to nie do końca użytkowe gadżety to jednak okazują się niezastąpione jeśli chodzi o przekazywanie wiadomości. Zostaw pod ich opieką listę zakupów, wiadomość dla domowników albo po prostu pozwól rozjaśnić kuchnię zabawnym motywem. A jeśli szukasz pomysłowego gadżetu na kuchenną ścianę, zdrapki lub zegary sprawdzą się doskonale!

1 / 3

Bestsellery z kategorii

Fartuszek Gotującego Faceta
69,00 zł

Fartuszek Gotującego Faceta

29,00 zł

Szklanka Panda

49,00 zł

Pusheen - Zestaw Lunch Box

29,00 zł

Foremka do lodu - Czaszki

Śniadanie Mistrzów - Łyżka Kulturysty
44,00 zł

Śniadanie Mistrzów - Łyżka Kulturysty

Dinozaur Na Twardo
37,00 zł 25,00 zł

Dinozaur Na Twardo

29,00 zł

Szklanka Miś

Stempel do ciastek - Eat Me
39,00 zł 9,00 zł

Stempel do ciastek - Eat Me

Chilli – Pojemnik na przyprawy
49,00 zł 39,00 zł

Chilli – Pojemnik na przyprawy

Pulke – Pojemnik na przyprawy
49,00 zł 39,00 zł

Pulke – Pojemnik na przyprawy

Deska perfekcjonisty
89,00 zł

Deska perfekcjonisty

Stempel do ciastek - I Love You
39,00 zł 9,00 zł

Stempel do ciastek - I Love You