4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Jakie alkoholowe gry znajdziesz w naszej ofercie?

Alkoholowe gry przyjmują wiele form. Niektóre opierają się na losowaniu, inne angażują intelekt. Jeszcze inne wymagają zręczności, przez co stają się coraz trudniejsze wraz z postępem rozgrywki. Mamy też „zakrapiane” planszówki, które na pewno okażą się ciekawsze niż te, które pamiętasz z dzieciństwa. Niektóre z nich są bardzo proste, inne nieco bardziej skomplikowane. Niezależnie jednak od tego, na jaki typ gry postawisz, na pewno wywoła ona dużą ilość śmiechu.

  • Imprezowa wieża to urozmaicenie tradycyjnej Jengi w polecenia typu: „pijesz dwie kolejki” czy „gracz po prawej pije jednego” i oryginalne szoty do kompletu. Wiadomo, że im dłużej gracie, tym wieża się bardziej chwieje – głowy też.
  • Ruletka zachowuje pierwotne zasady – jeżeli los padnie na pole, na którym stoi kieliszek to pijesz. Proste, prawda?
  • Kółko i krzyżyk wymaga chociaż odrobiny wytężenia umysłu. Wystarczy ułożyć prostą lub ukośną linię z… 3 kieliszków. Kto przegrał i został zablokowany, ten (tak jak wcześniej) musi się napić. Problem pojawia się w przypadku remisu, ale tutaj decyzje pozostawiamy Wam.
  • Alkochińczyk to nowe wcielenie klasycznej gry planszowej, różnica polega na tym, że zamiast pionków używacie kieliszków. Gra wymaga sporego szczęścia przy rzucaniu kośćmi oraz mocnej głowy. Interesują Cię bardziej wyrafinowane planszówki? Sprawdź „Stupromilowy Las” lub „Stupromilowy Biznes” – to pomysł na wysiłek dla szarych komórek, który może spowodować nawet… ból głowy następnego dnia.
  • Beer Pong to zabawa wymyślona przez amerykańskich studentów. Polega ona na wrzuceniu piłeczki pingpongowej do kufla z piwem drużyny przeciwnej. Jeżeli traficie, to przeciwnik musi wypić piwo, zasada działa rzecz jasna w obydwie strony. W naszym asortymencie znajdziesz też dwie odmiany tej klasycznej gry – Shot Pong z małymi kubeczkami-kieliszkami, które należy napełnić mocnym trunkiem oraz Champagne Pong – wyrafinowana wersja z kieliszkami i szampanem, prosecco lub innym winem musującym – idealna na wieczór panieński lub inną „babską” imprezę.
  • Alkoszachy to lekko hardcore’owa wersja klasycznych szachów. Zamiast figur używacie kieliszków. Ten, którego kieliszek zostanie zbity, musi wypić zawartość. Gra wymaga nie tylko dobrze dobranej strategii i szybkiego myślenia, ale także odporności na wysokoprocentowe trunki. 
  • Zakręcony Szot to bardzo prosta gra losowa. Pamiętasz grę w butelkę? Tutaj zasady są podobne. Umieszczony na specjalnej podstawie kieliszek ze strzałką napełniasz wybranym napojem wyskokowym i kręcisz. Ten, kogo wskaże strzałka, musi wypić zawartość kieliszka. Grę można urozmaicić wypełniając kieliszek miksturami, które nieszczególnie zachęcają do spożycia.
  • Koło Alkofortuny to kolejna gra losowa typu „napełnij i zakręć”. Koło zatrzyma się na jednej z pozycji, na których znajdują się takie polecenia jak „wypij kolejkę”, „przekaż kolejkę”, a nawet „prawda czy wyzwanie”. Grać można nawet w dużej grupie, a dzięki kompaktowym rozmiarom Koło Alkofortuny możesz zabrać ze sobą wszędzie.
  • Imprezowe Bingo to swoisty „totolotek”, w którym ilość wypitego alkoholu również zależy od szczęścia (czy też nieszczęścia). Każdy z graczy wybiera kieliszek oznaczony kolorem. Zasady są proste – jeśli z maszyny losującej wypadnie kulka w Twoim kolorze, pijesz!

Alkoholowe gry – dla kogo są przeznaczone?

Jest wiele okazji, przy których alkoholowe gry będą niezastąpione. Jedno jest pewne – nadają się wyłącznie dla dorosłych! Pełnoletni mogą jednak bawić się do woli. To świetne gadżety do akademika lub studenckiego mieszkania. Idealnie sprawdzą się jako prezent na urodziny – np. na osiemnastkę.  Alkoholowe gry urozmaicą wieczór kawalerski i panieński oraz każdy „bifor” przed wyjściem w miasto. Przełamią lody w towarzystwie, które niezbyt dobrze się zna i pozwolą Wam zapomnieć o problemach. Chociaż mogłoby się wydawać, że ich głównym celem jest picie alkoholu, to tak naprawdę jest to okazja do tego, by się rozluźnić i pośmiać – często z samego siebie. Wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada i zaproś znajomych na zakrapianą partyjkę!

Alkoholowe i imprezowe gry

Zebraliśmy tutaj wszystkie dostępne w naszym sklepie alkoholowe gry. Jeżeli szukasz zakrapianego gadżetu, który rozkręci każdą imprezę, to jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Imprezowa wieża, ruletka oraz kółko i krzyżyk wyglądają jak klasyczne gry, jednak mają pewną cechę, która je wyróżnia – przegrany musi wypić kieliszek wybranego trunku.
Zasady zabawy są dokładnie opisane przy każdym produkcie, oczywiście, jeżeli macie pomysł na modyfikację, to warto go wykorzystać i urozmaicić grę. Alkoholowe gry sprawdzą się na domówce i na wakacjach. Wykorzystaj je, by rozkręcić towarzystwo lub urozmaicić czas spędzany razem. Najczęściej świetnie nadają się zarówno do wieloosobowej rozgrywki, jak i starć „jeden na jednego”. Głównym celem jest oczywiście świetna zabawa!

6 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1

Bestsellery z kategorii

Alkochińczyk
59,99 zł

Alkochińczyk

Imprezowa ruletka
59,99 zł

Imprezowa ruletka

Alkoszachy
74,00 zł

Alkoszachy

69,99 zł

Imprezowe bingo

Imprezowa wieża
69,00 zł

Imprezowa wieża