4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Akcesoria do wina

Wino to wyjątkowy trunek, który pasuje na każdą okazję. Dlatego przy jego podawaniu warto zadbać o  otoczkę, która stworzy odpowiedni klimat. Dzięki różnorodnym akcesoriom do wina, każda serwowana przez Was butelka będzie smakowała  idealnie i z pewnością zostanie podana w sposób, który zadowoli nawet największych smakoszy. Zaczynając od otwarcia, poprzez napełnienie kieliszków a na zakorkowaniu kończąc.

Po pierwsze pamiętajcie, że warto zadbać o nietypowy i zaskakujący stojak na wino (proponujemy Wam dwie wersje – pierwszy wygląda jak łańcuch, drugi natomiast jak lasso). Zaintryguje Waszych gości stanowiąc niebanalną dekorację, a z Was uczyni znawców najnowszych trendów w wystroju wnętrz.

Jeżeli otwieracie butelkę, to zamiast się z nią siłować i ryzykować ukruszenie korka proponujemy wykorzystać otwieracz ciśnieniowy. Pozwoli on  otworzyć wino w kilka sekund i czyni to praktycznie bez wysiłku z Waszej strony.

Zamiast czekać aż wino się odpowiednio napowietrzy przy nalewaniu użyjcie aeratora, który skróci czas oczekiwania i sprawi, że wino będzie smakowało idealnie. Są one cenione przez znawców win na całym świecie za funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Jeżeli w butelce pozostała jeszcze odrobina trunku to zamiast na siłę wpychać korek polecamy użyć, którejś z naszych zatyczek. Doskonale sprawdzają się w przypadku romantycznych pikników.

Odpowiednie i stylowe akcesoria do wina, które towarzyszą piciu tego szlachetnego trunku wywołuje nie tylko pozytywne emocje, ale także zaciekawia i buduje wizerunek eksperta od wina. Nasze produkty cechują się nie tylko świetnym designem, ale także najwyższą jakością i starannością wykonania.

Jeżeli szukasz gadżetów dla fana "mocniejszych" trunków to koniecznie sprawdź nasze akcesoria do whisky.

25 produktów
Sortuj:
Filtry