4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Gadżety z kultowego Władcy Pierścieni – znajdziesz pośród nich nawet Jedyny Pierścień!

Gadżety do domu przydają się nawet największym fanom filmowych serii. Na progu połóż więc wycieraczkę, a żaden sługa ciemności nie odważy się przekroczyć progu. Od dziś orkowie, nazgule, a nawet istoty o złowrogim imieniu Balrog, będą omijać Twój dom szerokim łukiem. Ale to tylko początek przygody! Dzień się dopiero zaczął i czas na gorącą kawę! Nastaw wodę, chwyć za kubek i… spójrz prosto w Oko Saurona! Kubek z jego grafiką wywoła dreszczyk nawet u najdzielniejszych wojowników! Ale mamy też inne kubki, jeśli nie chcesz codziennie prowadzić wojny na spojrzenia z potężną siłą.

Frodo zgubił pierścień…

Jedyny Pierścień wzywa Cię i czeka, aż weźmiesz go do ręki. Frodo przypadkiem go zgubił, on się przypadkiem odnalazł, a teraz czeka na nowego powiernika. Może to TY? Spójrz tylko na jego misterne wykonanie, na inskrypcję ukrytą na wewnętrznej ściance. Na łańcuszek, który zdaje się, przed chwilą spadł z szyi młodego hobbita. Ten gadżet z Władcy Pierścieni może być Twój. Wystarczy wyciągnąć rękę…

Licencjonowane figurki Funko Pop to idealny prezent na każdą okazję!

Wybierz figurkę z ulubioną postacią albo od razu zacznij zbierać całą kolekcję! Każdy z Popów jest doskonale wykonany z zapierającą dech dbałością o szczegóły! Tak więc możesz tu znaleźć potężnego, sześciocalowego Balroga wywijającego płomiennym batem, Gandalfa dzielnie stawiającego mu czoła oraz innych członków Drużyny Pierścienia. Gimli i Legolas już liczą zabitych orków, Boromir szykuje się by zadąć w Róg Gondoru, a Król Upiorów łapie z za płonący miecz. Aż trudno wybrać tylko jednego! Ozdób wnętrze wybraną postacią i przywołaj ducha Tolkiena do swojego domu! Gdyby zobaczył naszą kolekcję gadżetów inspirowanych jego twórczością, na pewno byłby dumny!

Władca Pierścieni - gadżety

Przenieś się do świata Tolkiena dzięki wspaniałym, licencjonowanym gadżetom z serii The Lord of the Rings. Poczuj siłę czarodziejów, niech hobbici zarażą Cię pozytywną energią, elfy i krasnoludowie dodadzą sił do walki, a szlachetni władcy poprowadzą każdego dnia. Zacznij dzień z ulubionymi motywami z kultowej serii i chwyć w dłoń Jedyny Pierścień!

34 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii

The Lord Of The Rings - brelok Gollum
39,00 zł

The Lord Of The Rings - brelok Gollum