4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Licencjonowane gadżety od CD PROJEKT RED, twórcy serii gier Wiedźmin!

Znajdziesz tu wyłącznie oryginalne gadżety z serii The Witcher, wydane na oficjalnej licencji twórcy gier, czyli wydawnictwa CD PROJEKT RED. Odwalili kawał świetnej roboty przywracając Geralta do cyfrowego życia, a teraz dają nam figurki, kieliszki i szklanki, dzięki którym ulubieni bohaterowie mogą być zawsze przy Tobie! Pij z wiedźminami i czarodziejkami Temerską żytnią, Rivijski kriek albo ciesz oczy figurkami ulubionych postaci!

Wiedźmińskie gadżety to wymarzony pomysł na prezent dla każdego fana!

Możesz szukać prezentu dla fana Wiedźmina, a możesz też sprawić genialny prezent właśnie sobie! Wiedźmińskie gadżety to wyborny pomysł na prezent na urodziny, pod choinkę lub nawet na Walentynki! Parapetówkę wiedźmińskie kieliszki rozkręcą taką, że nawet strzygi będą chodziły opite po kurek! Zaś szklanki z bohaterami gry Wiedźmin: Dziki Gon sprawdzą się idealnie na lemoniadę, piwo, a nawet solidną porcję Czerwonego wina z Toussaint jeśli Twoja czarodziejka nie wylewa za kołnierz, jak uczennica Aretuzy! Zaś figurki… kto by nie chciał mieć u siebie Geralta i Ciri z mieczami w dłoniach oraz Triss lub Yen splatających kolejny czar!

Wiedźmin - gadżety

Gadżety prosto z wiedźmińskiego świata!

Wiedźmin, najlepszy polski towar eksportowy, za którym szaleje cały świat! Tak jak Wiedźmin nie jest zwykłą historią o bohaterze, tak i świat, jaki powstał wokół niego, jest niesamowity i porywający! Możesz czytać o przygodach Geralta, sterować nim w jednej z trzech gier, wyrywać czarodziejki, tłumaczyć się przed Yen, zabijać potwory, ratować ludzi, pomagać innym rasom a na koniec siąść w fotelu ze szklanką zimnego napoju i cieszyć oczy gadżetami z serii! Specjalnie dla Ciebie sprowadziliśmy niczym na nowigradzkim targu, najlepsze gadżety inspirowane wiedźmińskim światem. Kubki, kieliszki, figurki a nasz apetyt, jak u strzygi rośnie z każdym kolejnym gadżetem!

34 produktów
Sortuj:
Filtry

Bestsellery z kategorii

Wiedźmin - Portfel Wilka Premium
89,00 zł

Wiedźmin - Portfel Wilka Premium

Wiedźmin - przypinki z serialu (Cartoon)
15,00 zł

Wiedźmin - przypinki z serialu (Cartoon)

Wiedźmin - Kolekcjonerski Puchar Yennefer
199,00 zł

Wiedźmin - Kolekcjonerski Puchar Yennefer