4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Akcesoria i maskotki z Pusheen

Jeśli jesteś porannym kawoszem Twoje zmysły zaspokoi klasyczna mała czarna z pyszną i lekką pianką wprost z ceramicznego kubka - Catpusheeno. Uwielbiasz jednorożce, ale nie możesz oprzeć się tym nieziemskim kocim oczętom? Nie trać czasu na przemyślenia, wybór jest prosty. Magia kubka Pusheenicorn dogodzi nawet tym rozdartym, uprzedzamy że nietrudno się w nim zakochać.

Mozolne podróże, uporczywa tułaczka samochodem i te znane nam wszystkim nieznośne bóle karku. Pusheen na wszystko znajdzie rozwiązanie, ten mały kociak jest nie tylko przeuroczy, ale również zaradny. Pusheen Travel Pillow zapewni komfort każdemu wygodnickiemu, sprawdza się w długich podróżach, jednak ostrzegamy, że wywołuje niemałe poruszenie wśród superfanów Pusheen.

Śniadanie księżniczki musi być nienagannie przyrządzone i kunsztownie podane. Co to za królestwo bez odpowiedniej zastawy i znakomitego kucharza? Podstawki na jajko Pusheen Egg Tray będą doskonałym dopełnieniem dla mistrzowsko przybranego stołu. Nadworne kury znoszące złote jaja bez wątpienia będą zachwycone, w końcu Pusheen to wybranek serca niejednej ślicznotki.

Magnesy na lodówkę Pusheen to rzecz niebywale funkcjonalna: upiększy Twoją kuchnię.  Wreszcie dzieci przy śniadaniu będą grzecznie siedzieć przy stole i wpatrywać się w swojego komiksowego ulubieńca. Każdy zapominalski tonący w kartkach osobnik, wreszcie z chęcią spojrzy na swoją wciąż rosnącą listę zadań do zrobienia (jak tu nie zerkać ukradkiem na małego Pusheena). I jest wprost stworzony dla wszystkich kociarzy!

Przyjęcie u każdej przykładnej Pani domu, to prawie jak wizyta na wytwornym dworze królewskim. Każdy szczegół musi być dopracowany na tip top. Masz w planach zorganizowanie przyjęcia, które na długo pozostanie w pamięci Twoich gości? Porzuć obrane standardy i nudne schematy, urządź tematyczną imprezę dla fanów serii Pusheen. Zadbaj o charakterystyczne zdjęcia z przyjęcia z maskami do fotobudki Pusheen. Nie bądź zaskoczona tak dużą liczbą gości, w końcu Pusheenowe zaklęcie miłości zadziałało na cały świat. I jak tu go nie kochać?!

Pusheen - gadżety

Szukasz prezentu dla fanów serii Pusheen? Świetnie trafiłeś. Nieważne czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, nie liczy się Twój wiek. Nie wstydź się. Na całym świecie boski Pusheen uwielbiany jest nawet przez niegrzecznych chłopców. Zerknij na nasze gadżety z Pusheenem, a napewno znajdziesz coś idealnego!

Pusheen umiejętnie kradnie nasze serca i jest obiektem westchnień. Och, bo przecież jak można nie rozczulać się nad tym fenomenalnym kocurkiem. Pusheen może towarzyszyć Ci w pracy, podróży, odwiedzi nawet królewski dwór.

21 produktów
Sortuj:
Filtry