4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Pikachu – najsłynniejszy Pokemon czeka na Ciebie!

Pikachu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten słodki zwierzak o elektryzujących zdolnościach z radością dotrzyma Ci towarzystwa. Z nim u boku poczujesz się jak sam Ash! Żółty, myszowaty zwierzak doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego fana Pokemonów. A znajdziesz go u nas pod postacią kubków, pluszowej zabawki oraz podkładek.

Zostań słynnym trenerem Pokemonów z licencjonowanymi gadżetami z tej serii!

Kupując produkty wykonane na oficjalnej licencji, masz gwarancję jakości! Przecież to tak ważne, żeby prezent, który wręczał był solidnie wykonany oraz rzeczywiście odzwierciedlał wygląd ulubionych postaci. Dlatego stawiając na nasze gadżety, masz pewność jakości! Pokemony wyglądają, jak żywe, jak gdyby zaraz miały wskoczyć do Pokeballa! Dzięki temu możesz w ich otoczeniu poczuć się jak sam Ash i cieszyć oczy ulubionymi stworkami z serii Pokemon.

Pokemon - gadżety

Pikachu, Bulbasaur, Charizard, Squirtle a może Meowth? Pokemony ze słynnej serii anime, gier oraz filmu czekają właśnie na Ciebie! Są słodkie, wesołe i mają jeden ważny cel: umilić Ci dzień fantastycznymi gadżetami. Jeśli jeszcze nie masz żadnego z nich w swoim domu oto idealna chwila na zakupy! Kubeczki, podkładki, pluszaki, a nawet skarbonki od dziś mogą zdobić Twój dom, pokój Twojego dziecka lub… idealny prezentem dla wielbiciela Pokemonów.

13 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1