4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Zimowy Żołnierz, Falcon, Baron Zemo – oni już dziś mogą pojawić się w Twoim domu! Oni, czyli bohaterowie serialu The Falcon and The Winter Soldier! Premiera serialu zaplanowana jest na 19 marca 2021 roku na platformie Disney+. Ale gadżety możesz kupić już dziś. Z nimi oglądanie będzie jeszcze fajniejsze!

Gadżety prosto z serialu Marvela, The Falcon and The Winter Soldier to idealny wybór dla fanów! Główni bohaterowie, wróg, tysiące domysłów i Twój własny kawałek MCU. A będzie jeszcze lepiej! Pamiętaj, tu kupisz wyłącznie gadżety wydane na oficjalnej licencji. W końcu sami też uwielbiamy świat pełen superbohaterów, dlatego dajemy Ci najlepszą jakość, która zdobi też nasze półki z gadżetami!

The Falcon and The Winter Soldier - gadżety z serialu

MCU wkroczyło w czwartą falę serialem WandaVision. Kolejną obowiązkową pozycją na liście fana, czyli serialem The Falcon and The Winter Soldier, daje nam team do zadań specjalnych od razu z wrogiem nr 1 na dzień dobry! Oczywiście fani powinni już szykować nową półkę na gadżety, a idealnie zacząć zbieranie od figurek Funko Pop! głównych bohaterów. 

2 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1