4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Fantastic Four: bohaterowie, których moce pochodzą od żywiołów

Chociaż Fantastyczna Czwórka swoje moce zawdzięcza przypadkowi i wystawieniu na działanie promieniowania kosmicznego, są one ściśle związane z 4 żywiołami, jakie panują na Ziemi. Mister Fantastic związany jest z wodą i tak jak ona, zmienia swój kształt. Moc Invisible Girl inspirowana jest powietrzem, jego lekkością i ulotnością. The Thing to sama ziemia, twarda, solidna i odporna na ataki. Zaś Human Torch jest wcielonym ogniem, wraz z jego zmienną i nieujarzmioną naturą.

Kultowi superbohaterowie w genialnej serii pod postacią Popów od marki Funko są na wyciągnięcie ręki!

Nie musisz być jak Mister Fantastic, żeby złapać te genialne gadżety! Fugurki Funko Pop! z serii Fantastic Four są na wyciągnięcie ręki każdego i absolutnie wszyscy fani Marvela mogą je mieć! Jeśli kibicujesz genialnej czwórce, postaw ich na swojej półce już dziś. Ale jeżeli wolisz śledzić losy ich wrogów, kultowy Galactus oraz Doctor Doom czekają właśnie na Ciebie! Oczywiście nie może zabraknąć Silver Surfera, którego los (i scenarzyści!) nie raz zetknął z legendami komiksów! Zbierz wszystkie kolekcjonerskie figurki lub wybierz tę jedyną, która razem z Tobą zanurzy się w świat komiksowych historii!

Tylko oryginalne gadżety, bo fani zasługują na najlepszą jakość!

Kupując gadżety i prezenty na 4gift masz pewność, że dostajesz to, co najlepsze! Wszystkie nasze gadżety, nieważne czy to figurka, kubek, brelok, czy notes wykonane są z wielką starannością i wydane na oficjalnej licencji. Marvelomaniacy! Nasze sueprbohaterskie gadżety są tak genialne, że z każdym z nich rozstajemy się z żalem, ale tym, co dobre po prostu trzeba się dzielić!

Fantastyczna Czwórka - gadżety

Poznaj pierwszą drużynę superbohaterów Marvela!

Oto oni: Fantastyczna Czwórka! Jak sama nazwa wskazuje, czworo superbohaterów, którzy wykorzystywali swoje moce do walki ze złem. Zadebiutowali na kartach komiksów w latach 60’ a każdy z bohaterów otrzymał od Stana Lee i Jacka Kirby’ego inny zestaw nadnaturalnych umiejętności. Mister Fantastic rozciąga się jak guma, The Thing ma wielką wytrzymałość i siłę, Invisible Girl potrafi znikać i wytwarzać pola siłowe, zaś Human Torch włada ogniem. I tak, to oni przetarli szlaki takim superdrużynom jak Avengers czy Strażnicy Galaktyki! A teraz to właśnie Ty możesz się z nimi spotkać!

1 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1