4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Kubek z ulubionym bohaterem to absolutny must have!

Kubki i travel mugi pomogą Ci naładować się energią na cały dzień. Wybierz jeden albo od razu zgarnij cały pakiet wszystkich, jakie mamy. Wiadomo, czasem puszczają nerwy, złole złoszczą, to i ceramika potrafi zostać przypadkową ofiarą. A jak masz w zapasie kubki z największym zgrywusem Marvela to i sprzątnąć jakoś tak… łatwiej.

Dodatki jak naklejki czy breloczki możesz mieć zawsze przy sobie. Może to nie koszulka, ale powiedzmy to sobie otwarcie: jak jest zimno to i tak jej nie widać, a poza tym, co jakiś czas nawet Deadpool nastawiłby pranie. A tak, masz gadżet z ulubionym bohaterem w kieszeni, na telefonie, laptopie, no gdzie zechcesz! I jest fajnie!

Jeśli szukasz gadżetu do domu lub na prezent z motywem „przystojniaka” z Marvela, lepiej nie można trafić! Wycieraczka aż prosi się o odcisk brudnych butów. No dalej, przydepnij ją i pokaż Deadpoolowi podeszwę. On to lubi! Trzeba nie mieć serca (i poczucia humoru) żeby mu odmówić!

Figurki z Deadpoolem – idealny prezent nie tylko dla kolekcjonerów!

Figurki Funko Pop z Deadpoolem to genialny prezent, który złapie za serce nie tylko kolekcjonerów. Wade nie może być słodszy! Zgarnij go w klasycznej pozie z wyciągniętą bronią lub w szalonych wariantach. Ale uważaj – to uzależnia bardziej niż kompletowanie arsenału broni. Od jednej figurki zaczynasz, a po chwili masz całą ich szafę oraz kubki, gadżety, akcesoria. Tak trzymaj! Deadpool sam miałby swoje gadżety! I w tym jednym przypadku każdy się z Tobą zgodzi: jest słodki! Jeśli wiec szukasz gadżetów z motywem Deadpoola – masz je przed sobą! Pamiętaj, że każdy nasz gadżet wydany jest na oficjalnej licencji Marvela. Dzięki temu masz pewność jakości oraz jesteś jeszcze bliżej swojego ulubionego superbohatera!

Notatki też możesz mieć Marvelowe! Notes nie musi być od razu zwyczajny i nudny, może zdobić go przecież ulubiony czerwono-czarny, zamaskowany Wade Wilson. Możesz nawet w nim rysować jak Deadpool i nikt nie ma prawa powiedzieć, że bazgrzesz jak dziecko. Bazgranie to też sztuka!

Deadpool - gadżety

Deadpool zaprasza na zakupy!

Deadpool to nie bohater, to styl życia! Zabawny, nierozważny, szalony i co najważniejsze: zdystansowany chyba absolutnie do wszystkiego. Nie ma takiej rzeczy, której nie okrasiłby humorem, choćby i czarnym. Jest może i brzydki jak noc, ale przecież nie za to go uwielbiasz! Akurat w przypadku Deadpoola wygląd nie ma aż takiego znaczenia, a raczej… nie jest aż tak ważny, żeby zdejmować maskę raz za razem. Tu chodzi o coś nieuchwytnego, dzięki czemu łatwiej pokonać dzień, nieważne jak jest ciężki. Humor. I dlatego mamy dla Ciebie zebrane najlepsze na świecie gadżety z Deadpoolem. Nic lepiej nie poprawia nastroju niż brzydki kumpel, który absolutnie niczym się nie przejmuje!

21 produktów
Sortuj:
Filtry