4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Infinity War to film, który zebrał w jednym miejscu Twoich ulubionych bohaterów stawiając ich w opozycji do prawdopodobnie największego złoczyńcy i niszczyciela planet jaki żyje w uniwersum Marvela: Thanosa. Tytan o niebywałej inteligencji i nadludzkiej sile wkracza do akcji z wirtuozerią godną wygłodniałej bestii. Nie sposób odmówić mu zarówno budzącego grozę wyglądu jak i mrożącego krew w żyłach uroku. Ani artefaktu, którego moc chciałby posiąść każdy!

Rękawica Nieskończoności od dziś może być Twoja! Na kubku, szklance, travel mugu i w breloczku - zawsze pod ręką! Uważaj jednak, by strzec jej pilnie, bo Thanos już groźnie zerka w jej kierunku!

Pamiętaj też, że każdy kolejny kolejny film Marvela to doskonały pretekst do maratonu filmowego. Żeby nie opaść z sił podczas długich godzin spędzonych na kanapie chwyć w rękę kubek z filmu! Oficjalny kubek z napisem Infinity War i wszystkimi bohaterami będzie perełką w kolekcji każdego fana.

Pamiętaj jednak, że Twój stół nie ma supermocy ani nie zrobiono go z vibranium. Żeby zabezpieczyć go przed plamami z kubków i szklanek połóż podkładki z postaciami z filmu. Wybierz dwustronne lub holograficzne, a nawet przy herbacie poczujesz się jak w centrum filmowych wydarzeń.

Avengers: Infinity War - gadżety

Dołącz do walecznych Avengers i ochroń świat przed zagładą stając ramię w ramię z Iron Manem, Doktorem Strange, Hulkiem, Thorem i Kapitanem Ameryką oraz Czarną Wdową. Wesprzyj w walce Gamorę, Star-Lorda, Rocketa i Groota, niezrównanych Strażników Galaktyki! A może potężny tytan Thanos, dzierżący Rękawicę Nieskończoności jest tym, komu kibicujesz w głębi serca?

1 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1