4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Ulubieni bohaterowie w finałowej rozgrywce!

Twoi ulubieni superbohaterowie po raz ostatni stają do walki ze złem. Ostatni, ostateczny, a jednocześnie być może „ostatni” w kontekście definitywnego ocalenia Ziemi oraz przywrócenia starego porządku. Aby pokonać Thanosa muszą zjednoczyć się w malowniczej grupie osobowości nie tylko o wielu talentach, ale i pochodzeniu z różnych krańców kosmosu. Ludzie, Bóg Piorunów, cyborg, kosmiczny szop, ponad stuletni żołnierz oraz naukowiec zielony w temacie samokontroli. A po drugiej stronie Thanos i jego Rękawica Nieskończoności!

Figurki superbohaterów w ostatniej walce o Ziemię! Zbierz je wszystkie!

Jedno, co chciałby mieć każdy fan, to podobizna ulubionego bohatera. Teraz możesz spełnić to marzenie chwytając figurki Funko Pop! Pierwsze gadżety z najnowszej produkcji o Avengersach, uchylają rąbka tajemnicy. Nowe kostiumy, broń, a nawet wygląd postaci daje wyobraźni fanów pole do popisu. Doskonale wykonane, perfekcyjnie oddają nie tylko charakter każdej z postaci, ale też broń i elementy charakterystyczne. I, mimo iż nieco się zmienili, zaskoczyli nowymi włosami lub doborem członków zespołu, Avengersi-figurki to absolutny niezbędnik każdego fana, oczekującego w napięciu na czwartą część serii Avengers! Jeśli chcesz komuś osłodzić ostatnie chwile przed premierą, nie zwlekaj ani chwili, tylko podaruj jemu lub jej w prezencie jedną z figurek Funko Pop! z finałowej części Avengers: Endgame!

Avengers: Endgame - gadżety

Avengers: Endgame - finałowe dzieło kinowej serii o superbohaterach

Finałowa cześć serii Avengers, wokół której narosło więcej plotek niż teorii spiskowych dotyczących Gry o Tron. Kontrowersyjny obraz przedstawiony w Infinity War to jedynie preludium do tego, co zgotuje Thanos, zakuty w zupełnie nową zbroję. Nowe rozwiązania, technologie i teorie oraz  starzy, uwielbiani bohaterowie od Iron Mana, przez Thora, Rocketa, aż po Black Widow i jej najlepszego kumpla: Hawkeye. Miniaturyzacja, równoległe światy, odległe zakątki kosmosu i wartka akcja z demolką Hulka w tle, przy wsparciu Kapitan Marvel i Ant-Mana. Oto czego możesz się spodziewać po Avengers: Endgame i po gadżetach z tego filmu!

5 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1