4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

W serii Harry Potter Breloczki Kawaii znajdziesz nawet słodkie oblicze samego Voldemorta

Jeśli kochasz wszystko co słodkie, to seria Harry Potter breloczki Kawaii czeka właśnie na Ciebie! Trójka przyjaciół: Ron, Hermiona i Harry w przesłodkiej odsłonie skutecznie obronią Twoje klucze przed czarną magią. Ale Ci mali Gryfoni to nie wszystko! Przesympatyczny gajowy Hagrid oraz Luna Lovegood pomogą Ci, gdy tylko w pobliżu pojawią się magiczne stworzenia. Zaś Albus Dumbledore i Snape przegonią nawet największych czarnoksiężników. A skoro już o czarnej magii mowa… to najwięksi Śmierciożercy czekają na Twoje wsparcie! Z maleńkim Draco Malfoyem znajdziesz drogę do Pokoju Życzeń. Bellatrix Lestrange będzie pilnować Twych kluczy lepiej niż horkruksów Czarnego Pana. A sam Voldemort podbije z Tobą świat czarodziejów!

Mięciutkie breloczki Z HARRY’EGO POTTERA dla miłośników pluszaków

To nie koniec naszych słodkości! Kto powiedział, że breloczki nie mogą być mięciutkie?! Twoje klucze już nie będą Ci się kojarzyć tylko z zimnym metalem. Seria Harry Potter pluszowe breloczki jest specjalnie dla tych którzy kochają wszystko co puchate! Najsłynniejsi Gryfoni umilą Ci każde otwieranie zamka. Uroczy Dumbledore wraz z Hagridem sprawią, że poczujesz się jak przy cieplutkim kominku w Hogwarcie. A do tego, nawet sam Voldemort pozwoli Ci się przytulić!

Dzięki herbowi swojego ulubionego domu poczujesz się jak w samym Hogwarcie

Może Twoim pragnieniem zawsze było otrzymanie listu ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa? Właśnie dla Ciebie mamy brelok Hogwart z którym poczujesz się jak prawdziwy uczeń. Jak myślisz, gdzie przydzieliłaby Cię Tiara Przydziału? Harry Potter breloczki z domami Hogwartu pomogą Ci w spełnieniu Twojego marzenia! Na dzielnych druhów czeka lew Gryffindoru. Dla wszystkich, którzy kochają fortele wąż Slytherinu zwija swe gadzie ciało. Miłośnicy lojalności  odnajdą się doskonale w Hufflepuff. A przyszli uczeni z dumą będą nosić przy sobie orła Ravenclaw. Wybierz swój ulubiony dom lub zbierz całą kolekcję!

Prawdziwa magia to przede wszystkim tajemnica…

Fascynują nas czary, ponieważ owiana wokół nich tajemnica jest nie do odgadnięcia. A co powiesz na iście magiczną niespodziankę? Harry Potter - Brelok Niespodzianka to loteria, którą sterują zaklęcia tak silne jak samą Tiarą Przydziału! Wylosować możesz: Harry’ego, Hermionę, Rona, Hagrida, Zgredka, Hedwigę, Draco, Lunę, a nawet Złoty znicz! Sami nie wiemy jaki brelok Ci wysyłamy, a każdy trafia równie celnie jak przydział do domu w Hogwarcie! To pora na Twoją pierwszą przygodę z magią!

Harry Potter breloczki to również magiczne gadżety idealne do twojej kieszeni

Czym byłby czarodziej bez swoich niezwykłych artefaktów? Harry Potter breloczki to nie tylko postacie i domy, to również twory z innego świata! Brelok Peron 9 i ¾ pomoże Ci dotrzeć do Hogwartu zawsze, gdy tylko szkoła będzie pilnie Cię potrzebować. Brelok Charm sprowadzony prosto z ulicy Pokątnej otworzy przed Tobą nawet najtrudniejsze zamki w banku Gringotta, a przynajmniej tak nam obiecywał sprzedawca. A Złoty Znicz w mig ucieknie z Twoimi kluczami… oczywiście żartujemy, ucieka tylko na widok Śmierciożercy!

Nasz skarbiec breloczków nadal rośnie!

To na razie wszystko z naszej kolekcji magicznych breloczków. Ale nie obawiaj się, gdy tylko znów przybędziemy do dzielnicy czarodziejów, to na pewno znajdziemy kolejne artefakty do Twoich kluczy! W naszym małym skarbcu nie znajdziesz oczywiście wyłączeni licencjonowane gadżety, breloczki z Harry’ego Pottera zostały wydane na oficjalnej licencji J.K. Rowling.

Breloczki - Harry Potter

Breloczki wprost ze świata Harry’ego Pottera

Drogi czarodzieju, droga czarodziejko! Czy wiesz, że klucze nigdy nie powinny być samotne?! Bez odpowiedniego towarzysza lub artefaktu po prostu znikną w odmętach kieszeni lub torebki. Albo co gorsza, porwą je złośliwe chochliki! Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kolekcję czarodziejskich breloków z Harry’ego Pottera. Będą one nie tylko będą strzec Twych kluczy, ale i sprawią, że magia świata czarodziejów będzie zawsze przy Tobie!

36 produktów
Sortuj:
Filtry