4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Nie ważne kogo z Przyjaciół lubisz najbardziej, tutaj znajdziesz gadżety zadowalające fana każdego bohatera serialu. Marzy Ci się wypad do kawiarni Central Perk? Nie musisz jechać aż do Nowego Yorku, spraw sobie filiżankę z logo kawiarni nawet bez potrzeby wychodzenia z domu. Niech w Twoje progi zaprasza wycieraczka ze słynnym „How You Doin”, którym Joey zmiękczał wszystkie damskie serca. A jeśli kibicujesz Rachel i Rossowi, kubka „We were on a break” nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

Kubeczki i akcesoria do domu z motywem kultowych Przyjaciół – oto idealny pomysł na prezent dla każdego fana serialu i prawdziwego kinomaniaka! 

Przyjaciele - gadżety z serialu

Jest jeden przepis na doskonały dzień: Przyjaciele, kubek herbaty i wolne popołudnie. Teraz możesz wrócić do przygód ulubionych bohaterów zawsze kiedy chcesz. Z serialem oraz… gadżetami!

Mały kubek na herbatę, wielki na duże cappuccino, stylowe dodatki, a pod drzwiami pomysłowa wycieraczka z motywem serialu. Nie, to nie opis wystroju kawiarni Central Perk tylko możliwości jakie dają gadżety z Twojego ulubionego serialu!!! Zbierz je wszystkie i stwórz w swoim domu prawdziwą oazę kinomaniaka albo podaruj wybrane bliskiej osobie. W końcu wszystkich nas łączą wspólni… Przyjaciele!

42 produktów
Sortuj:
Filtry